Плащания

• 18 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от viko1
      Има ли някаква възможност да се добави поне едно от тези: AlertPay/PayPal/Visa/Maestro и други
      Здравей viko1,

Краткият отговор е: на този етап не. В бъдеще - може би.

Тъй като плащанията се извършват напълно автоматизирано, за да предлагаме някой от горните методи на плащане, е необходимо нашия IT отдел да извърши сложна интеграция с IT системите на съответната външна организация.

На този етап предлагаме изплащане към Moneybookers, NETELLER както и някои покер зали.

Поздрави,
      Станислав
    • viko1
      viko1
      Бронз
      На този етап предлагаме изплащане към Moneybookers, NETELLER както и някои покер зали.

Ако наистина добавите NETELLER като възможност да теглим парите ще е чудесно :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз

Ако наистина добавите NETELLER като възможност да теглим парите ще е чудесно :)
      Здравей viko1,

Интеграцията с NETELLER е готова и най-вероятно следващата седмица ще има новина, че вече предлагаме и изплащане с NETELLER.

Поздрави,
      Станислав
    • viko1
      viko1
      Бронз
      Tова е чудесна новина !!! :D :D :D

:s_thumbsup: :f_thumbsup: :s_thumbsup: :f_thumbsup: :s_thumbsup: :f_thumbsup:

Благодаря ти много за отговора :)
    • maloumnicit
      maloumnicit
      Начален
      Здравейте.
      Въпросът ми е мога ли да изтегля парите си,от''Рokerstrategy'' събрани от програмата ''ПОКАНИ ПРИЯТЕЛ'' в моята покерзала при положение че,кода който трябваше да въведа при регистрацията беше пропуснат (забравен)...?
      Интересувам се,защото това беше причината да не получа своя бонус.
    • viko1
      viko1
      Бронз
      Да можеш, но само към FullTiltPoker :diamond:

Full Tilt Poker:
      Веднъж седмично между сряда и четвъртък (заявка трябва да е получена до сряда на обяд)

Изплащане към нетракнати акаунти: да
    • maloumnicit
      maloumnicit
      Начален
      TH...
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Tова е чудесна новина !!! :D :D :D

:s_thumbsup: :f_thumbsup: :s_thumbsup: :f_thumbsup: :s_thumbsup: :f_thumbsup:

Благодаря ти много за отговора :)
      С удоволствие ти съобщаваме, че вече можеш да използваш NETELLER като метод за изплащане на пари кредитирани по твоята сметка в PokerStrategy.com. Например, пари спечелени от програмата Покани приятел могат да бъдат изплатени чрез NETELLER.

Ето и линк към новината.

Поздрави,
      Станислав
    • viko1
      viko1
      Бронз
      Чудесна новина, благодаря ви :)

П.П: Ето и първото поискано плащане :) Надявам се в скоро време да пристигне :)

60.00 USD Neteller 08.03.11
      Статус: поискано
    • viko1
      viko1
      Бронз
      Не искам да се заяждам, но получих съобщение че съм публикувал отговорите на теста онлайн...

Получихме информация, че си публикувал отговорите на нашия тест в Интернет.

....................

Заради допуснатите нарушения сме блокирали твоята сметка по програмата Покани приятел. Веднага щом изтриеш отговорите на теста ни от въпросния сайт, ще се радваме да се свържеш с нас и да ни уведомиш. Едва тогава ще можем да премахнем въпросните орграничения от сметката ти.

Аз никъде не съм публикувал отговори и затова писах да ми кажат къде съм публикувал и ще ги изтрия... но нужно ли е това... има всякакви по-важни проблеми за решаване.. а те са тръгнали по сайтовете да търсят дали съм публикувал отговорите... или наистина са видяли такова нещо (а аз не съм публикувал...) или просто няма да ми платят...
      Отново казвам, че не искам да се заяждам, но това е абсурдно...

П.П: И ако имах мерак да ги слагам в интернет, никога нямаше да напиша, че аз съм ги сложил...
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      да ве аз имам същото съобщение като не съм имал реферат от 24 февруари ми е последния и той не е зел капитал ,а колко много имам дето не са минали и теста ,а те ми говорят някви сайтове майтове това е пълна простотия нека се оточнят нещата :evil:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @viko1
      @Patoka92

Проверих за какво става въпрос с колегите от отдела за сигурност. Оказа се, че и двамата предлагате помощ по Skype с преминаването на нашия покер тест на потребителите, които са се регистрирали през вас.

Това е нарушение на правилата на програмата Покани Приятел и рискувате да не си получите спечелените средства. Трябва незабавно да спрете да предлагате помощ по Skype, както и да редактирате всички ваши публикации в интернет форуми, в които предлагате такава помощ.

След като сте готови, пишеше на ПОМОЩ.

Поздрави,
      Станислав
    • viko1
      viko1
      Бронз
      Добре, мерси за инфото. вече ми писаха от отдела, изтрих всички коментари, в които съм предлагал помощ. Извинявам се, но не знаех.
    • viko1
      viko1
      Бронз
      Получих си плащането :D :D :D

Transaction ID
      852300187xxxxxx
      Date
      Mar-15-11 11:03
      Description
      PokerStrategy.com
      Debit(-) Credit(+) Status
      $60.00 Accepted
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Получих си плащането :D :D :D

Transaction ID
      852300187xxxxxx
      Date
      Mar-15-11 11:03
      Description
      PokerStrategy.com
      Debit(-) Credit(+) Status
      $60.00 Accepted
      Радвам се да видя, че всичко е наред :)

Приятно харчене / игра на покер с бонуса :)

Поздрави,
      Надя
    • bstefanog
      bstefanog
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      @viko1
      @Patoka92

Проверих за какво става въпрос с колегите от отдела за сигурност. Оказа се, че и двамата предлагате помощ по Skype с преминаването на нашия покер тест на потребителите, които са се регистрирали през вас.

Това е нарушение на правилата на програмата Покани Приятел и рискувате да не си получите спечелените средства. Трябва незабавно да спрете да предлагате помощ по Skype, както и да редактирате всички ваши публикации в интернет форуми, в които предлагате такава помощ.

След като сте готови, пишеше на ПОМОЩ.

Поздрави,
      Станислав
      А как по-точно се е разбрало, че предлагат помощ в скайп? В сайт разбирам, ама в скайп?
    • Ick0to
      Ick0to
      Бронз
      Искам да ви попитам защо не мога да си истегля парите от сметката които съм спечелил,направил съм транзакция тъикато знам че трябва за да можеш да теглиш,първо ти да си направил но ми казва,че в момента моята транзакция не е одобрена да опитам по късно оитвам и пак ми казва същото къде е проблема.Моля ако имате някакъв отговор и знаете решение на проблема кажете ми го.Благодаря ви от сега!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ick0to
      Искам да ви попитам защо не мога да си истегля парите от сметката които съм спечелил,направил съм транзакция тъикато знам че трябва за да можеш да теглиш,първо ти да си направил но ми казва,че в момента моята транзакция не е одобрена да опитам по късно оитвам и пак ми казва същото къде е проблема.Моля ако имате някакъв отговор и знаете решение на проблема кажете ми го.Благодаря ви от сега!
      Здравей Ick0to,

Добре дошъл във форума на PokerStrategy.com!

Въпросът, който задаваш не е свързан с програмата ни Покани приятел, а началния капитал. Както вече си се ориентирал правилно, за подобни въпроси е най-добре да използваш ПОМОЩ или секцията Въпроси за начинаещи.

Поздрави,
      Станислав