Играта на живо

• obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Здравейте :) Искам да Ви попитам за покера на живо. Дадох идея на администратор в покерстратеги да накара някой от треньорите да направи 2-3 клипа за играта на живо, но не ми отгворои. Може да съм сбъркал, но мисля че има разлика от онлайн и на живо ? Какво ще кажете по въпроса :)
  • 9 отговора
    • LuckyLucianooo
      LuckyLucianooo
      Бронз
      http://bg.pokerstrategy.com/strategy/live-poker/#basic

Заповядай. Това трябва да отговори на повечето въпроси които имаш за играта на живо. Прав си- има разлика между двете
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Мерси не бях видял статиите :) Но клипове ако имаи те няма да са излишни ;) Но и това стига :P
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Мерси не бях видял статиите :) Но клипове ако имаи те няма да са излишни ;) Но и това стига :P
      Ама като гледам статиите май повечето са за домашна обастановка, а аз не питам за това :) Има само една статия за езика на тялото, а другите статии какво е необходимо да имаш при игра на живо и някви маси и чипове сложили, колко чипа трябва да разполагаш!!!!
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      нали видя че има стратегия как да съблечеш комшийките на покер със събличане ,какво повече търсиш :D
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Забавни сте много :) Не мога да спра да се смея даже!
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Ами определено разлика има в адреналина , поне при мен. Първите няколко пъти като печелих големи потове и ръцете ми трепериха от радост :D :D :D . В началото , заради напрежението правих доста грешни отигравания , играех страхливо и т.н. и всичко това изчезна , когато свикнах с обстановката. От игрова гледна точка , играеш много по-малко на брой ръце в сравнение със същия период от време за он-лайн игра. Ако имаш някакви конкретни въпроси питай , че така ми е странно да говоря :D :D :D

Поздрави,
      Десислав
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Приеми покана в общността и ще ти пиша на лично :)

Благодаря ти много :)
    • LuckyLucianooo
      LuckyLucianooo
      Бронз
      Създай си навици. Когато се раздават картите наблюдавай играчите когато поглеждат към тях, гледай как реагират. Търси така наречените tells. Всеки детайл е от критично значение. Бъди наблюдателен, бъди актьор като в същото време се стараеш да не се издаваш ти какви карти имаш. Говори с играчите ако трябва, разсейвай ги. Използвай всевъзможни хватки и удари под кръста и разбира се всичко в рамките на честната игра! Аз например когато правя блъфове си отпускам ръцете и почват леко да треперят (от цигари, кафе...). Тогава играчите си мислят, че държа монстър и се хвърлят. И обратното когато държа монстър си приготвям чиповете така че като залагам ръцете ми да не са във въздуха, а да ги плъзгам по масата.

И не забравяй- когато почваш да играеш покер остави емоциите и скрупулите настрана защото ще те погубят. Главната ти цел е да разкъсаш играчите на парчета!

П.С. За кратката си покер "кариера" научих едно нещо. В игра като покера печели по- добрия лъжец! Ако не можеш да лъжеш хладнокръвно не се мъчи да правиш нескопосани блъфове докато не се научиш. Защото блъфа е лъжа!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей obichamgi,

Благодаря ти за предложението! Сега го виждам за първи път, защото само си ме добавил в общност, но нямаше съобщение от теб. :)

Като онлайн покер училище, ние сме се фокусирали над развитието ви на онлайн масите предимно. Към момента работим над МТТ поредици за Бронз и Сребро, които ще бъдат много полезни за играчите, които играят турнири с бай-ин до $11 за Бронз и бай-ини между $12 и $44 за Сребро.

Ще имам предвид твоето предложение за в бъдеще, но към момента то не е приоритет и не мога да ти гарантирам кога ще имаме нещо подобно.

Поздрави,
      Деси