$20-$660 от човек неумеещ да спазва банкрол

• Gygri
      Gygri
      Бронз
      Здравейте.
      Казвам се Пламен и съм на 34г.
      След поредица успешни игри след които идва винаги един кратък момент когато успешно затривам банката си от неспазване на лимити, реших да си поставя предизвикателство като го отразявам тука, с цел най - вече да постигна дисциплина при управлението на банката си. Смятам да играя снг като започна от 0,10/360 и на всеки 18,25$ печалба правя поне една сесия 15х0.55/45( ако е губеща първата ще си е една).
      От около 20 дена съм спечелил около 80$ на 0.10 но сега ще си купя лиценз за тейбълнинжата и целта ще е от 20$-660$ поне ( хорската лакомия край няма ). Работя и покера ми е като странично занимание и целите няма да си ги ангажирам с време но колкото по-бързо се справя, толкова по бързо ще успея да затрия евентуално спечелените 660$.
      За сега това ако някои има съвет или някакво инфо което би ми помогнало да не се притеснява а да пише.
  • 166 отговора
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      #1 25x0.10 profit+1.40 Bankroll 21.40
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      №2 30х0.10 profit 6.90$ bankroll 28.30
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      №3 30х0,10$ profit -1.20$ bankroll 27.10$
      Тука нацелих момента когато на извънземните им се е доиграло и ми правиха серий от чудеса, а съвсем не мога да се оплача от липса на добри начални ръце но след това дето няма подкрепа ами и наливаше яко на опонентите, имам два балона спукани по един и същ начин KKvsKD и рън на четири от към боята на попа на опонента, ако не беше на толкова нисък лимит можеше и да се тилтна но при това което ми се случи с четерите чифта аса в по-раната фаза на сесията го приех с усмивка.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Пожелавам ти успех с начинанието - ЩЕ БЪДЕ ТРУДНО, но не се съмнявам, че с постоянство ще се пребориш.

Харесва ми количеството турнири които играеш, продължавай смело на горе и ако имаш проблеми пиши, ние сме тук за да помагаме :)

Митко,
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      №4 100х0,10$ profit 6.90$ bankroll 34$
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Злато
      по колко маси едновременно играеш?
    • exclusivo
      exclusivo
      Бронз
      също искам да попитам "колегата" :) по колко часа на ден отделя за покер ?
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      Здравейте. Тая сесия играх 100 турнира като бях нагласил тейбълнинджата да зарежда до 25 едновремено и ми отне около 6часа. За напред като пускам подобни сесий от над 50 турнира ще ги нагласям на 20 най много едновремено защото заради динамиката пропускам от време на време възможности за кражба в по късните фази на самия турнир, а и на моменти се случва често докато фолдвам да виждам че стака, ръката и позицията ми са си чист пуш. Иначе време колкото мога толкова отделям, не съм семеен и не мога да се оплача от липса на време, но понякога всеки си има моменти в които не може да отдели 3-4часа непрекъснати за покер.
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      №5 30х0,10$ profit 2.50$ bankroll 36,50$

Много тъпа сесия. Като я стартирах докато се зареди последния не бях отпаднал на нито един, такива карти ми раздаваше, че почти не им оставих възможност да ме бедбийтнат с яки фолдове, и след това шортак ни да крадиш ни да не крадиш и от 15 скоростни аллина щот се бях поизнервил оцелях в 2 но след това картата се поуравновеси и успях да запиша едно трето място $4 и поизплува сесията.
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      №6 30х0,10$ profit 7.20$ bankrol 43.70
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      Тука по първоначален план трябва да направя сесия от 15х0,55$, но смятам да отложа с ден поне, не защото ме е страх да не загубя а искам да прочета пак малко стратегиите по специално слабоста ми беше като ги играех преди, че се тайтвах повече от колкото е нужно на балона и доста често като пропусна нарочно да играя някоя ръка с цел да вляза в парите пък после каквото дойде, ставах аз шортака. Имам доста спукани балони и доста бадбийтове от които се тилтвах, но реално погледнато като хората са в позиция да платят с по широк диапазох ръце един шортак никои не ми е виновен затова дето съм пропускал да играя ръце.
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      Здравейте.
      Имам проблем с ICM Trainer Light. След като стартирам и започна тренировката, на масата краищата са отрязани или по точно изглежда че е разпъната в рамката на прозореца си и ако позицията ми е хоризонтална спрямо масата не виждам едната си карта, а ако е верикално ги виждам отрязани през средата. Използвам WIN7 home. Инсталирал съм фреймове уж и каквото може да се ъпдейтне съм ъпдейтнал. То и с видеотата от статийте в раздела стратегий имам проблем там постояно ми ги размазва на квадратчета но като ги сваля и конвертирам си ги гледам нормално. Ако някои е наясно от къде ми е проблема и как мога да го разреша ще съм благодарен ако помогне.
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      №7 15х0,55$ profit -1.25$ bankroll 42.20$

Всичко започна добре но след блайнд 200/400 картата ме изостави тотално. 6 балона спуках и не ме бадбийтнаха никъде защото бях доминиран във всичките, скачак на по 3бб, това не е нормално много аз ако съм 6 пъти доминиращ поне в два ще ме отнесат. Не смятам, че играх лошо просто шанс нямаше освен на хеадсъпа където влязохме съотношение 1/3 чипове и си бих безогледно аллин с всеки две и на третата ръка ме платиха с J3 аз с Т7 и взех и след това веднага ми се наниза на КК, но просто в този турнир влязох с 12к чипове още като почнаха антетата и се движех добре.
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      Здравейте

Около 23-24часа ще имам възможност да изиграя някоя сесия но все още се чудя на какъв лимит да е 0,10 или 0,55. Първоначалния ми замисъл беше на всека десятка +8.25 ( 8,25 = 15х 0,55 ) да изигравам поне една сесия на 0,55 а ако е губеща да продължавам на 0,10 до следващата десятка, но предната сесия излезе на минус но смятам, че играх наистина сносно. Дано някои път ми се случи и на мен 6 флипа подред на балони да съм леко доминиращ ( 60/40 дологоре ) и да ги взема всички. Мисля обаче цифрата 48.25 не е много далечна и ще поиграя на 0,10 но пък като нищо ще пусна 100 турнира и там малко имам проблем да следя кои в каква фаза е и не вземам винаги правилни решения, но пък от друга старана е най подходящия лимит да го отренирам това.
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      №8 50х0,10$ profit -0.80$ bankroll 41.40$

Съвсем нормално да е минусува сесията впредвид факта, че днес изтеглих 100$ от акаунта с цел да си купя тейбълнинджата а другите да депозирам отново с бонус кода и да изкяра 10$ ако успея да премина траино на по високи лимити. Винаги до сега след теглене на пари от акаунта си съм ял дървета след това, а тука даже и не ставаше въпрос да съм спечелил а си беше отдавна замислено начинание. Бях се засилил да изиграя 100 турнирчета но като видях какво се получава и ги ограничих на 50 а трябваше маи да ги спра да се зареждат направо. След такива случки просто на човек му идва не да вярва ами да пише теорий на конспирацийте :evil: . Поне турнирчетата са евтини и трудно биха ме тилтнали, но по едно време мислех да затворя направо клиента на старса ама просто го оставих на авто пилот и излязох да изпуша една цигара.
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      №9 22х0,10$ profit 1.10$ bankroll 42.50$
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      №10 25х0.10$ profit 0.30$ bankroll 42.80$
    • foxangel
      foxangel
      Бронз
      Здравеи искам да те попитам горе-долу бързо ли се пълнят турнирчетата.
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      За около минута и половина до 3 минути зависи от времевия интервал