Залите за Бонуса от 50

• trabuta
      trabuta
      Начален
      Здравейте,
      Искам да попита при мен ли е проблема реших си теста още преди седмица на като отида да избирам зала не ми показва никви зали освен Фул тилт чаках 1 седмица щото си мислех че от интернета ми неможе да зареди до край понеже ми беше по лош и сега като ми го оправиха пак е само фул тилт само там ли мога да взема 50$ бонус? А във фул тилта нямам и регистрация ... и незнам дали е хубава залата но са ми казвали че не е много добре и затова незнам ако ще има други зали да изчакам казвали са ми че давате бонус в покер старс и там нямам регистрация и ще изчакам да ми итговорите за да знам какво да правя да се регистрам ли във фулл тилт или да си чакам още малко докато пуснете бонуса и в други зали.
      И да попитам нали неможе да ми изчезне като не си го поискам веднага след решаване на теста????
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей trabuta,

На този етап предлагаме безплатните $50 само във Full Tilt Poker. По-късно тази година ще предлагаме безплатния начален капитал и в други покер зали, но не мога да ти кажа точно кога ще стане това.

Относно втория ти въпрос, пиши на Помощ . Колегите ми от отдела за обслужване на клиенти ще могат да ти помогнат.

Поздрави,
      Станислав
    • cBreopru
      cBreopru
      Бронз
      Здравейте.Понеже вчера направих и аз теста за 50$ искам да попитам дали като исчакам до като се пуснат други покер зали за тези 50$ няма да изчезнат.Мисълта ми е дали има някакъв срок през който трябва да ги изпозлвам въпросните 50$.Мерси предварително и Браво за великолепния саит и форум :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей cBreopru,

Можеш и да изчакаш, но не можем да ти гарантираме, че следващия месец ще има нови зали, защото няма как да разберем предварително.
      Като нов член, можеш да се представиш на общността тук -> Представи се!

Поздрави,
      Христо