Общност

• Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      В общност нито получавам съобщенията, които ми пращат, нито хората получават тези, които аз изпращам.

Скоро ще бъде ли фикснат този проблем, тъй като вече трае вероятно повече от месец ?

Благодаря за вниманието.

-Ицо.
  • 6 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей Ицо,

Току що ти изпратих съобщение - погледни дали си го получил?

Какво ти изписва когато изпращаш съобщение? Направи един принт скриин и го изпрати на отдела за обслужване на клиенти - цЪк

Митко,
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ico0o
      В общност нито получавам съобщенията, които ми пращат, нито хората получават тези, които аз изпращам.

Скоро ще бъде ли фикснат този проблем, тъй като вече трае вероятно повече от месец ?

Благодаря за вниманието.

-Ицо.
      Здравей Ico0o,

Добавил ли си хората, на които искаш да пращаш съобщения като твои приятели или не?

Поздрави,
      Станислав
    • LuckyLucianooo
      LuckyLucianooo
      Бронз
      Е аз мисля, че въобще не може да изпращаш съобщения на хора които не си добавил като приятели. Междудругото при мене излиза, че мога да изпращам съобщения, но явно не мога да получавам такива.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от LuckyLucianooo
      Е аз мисля, че въобще не може да изпращаш съобщения на хора които не си добавил като приятели. Междудругото при мене излиза, че мога да изпращам съобщения, но явно не мога да получавам такива.
      Да, съобщения могат да се изпращат само на "приятели". Току що изпратих съобщение на Деси и тя го получи. Ще пратя едно и на Ico0o...
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Първоначално публикувано от DimitarLyubenov
      Здравей Ицо,

Току що ти изпратих съобщение - погледни дали си го получил?

Какво ти изписва когато изпращаш съобщение? Направи един принт скриин и го изпрати на отдела за обслужване на клиенти - цЪк

Митко,

Получих твоето съобщение, останалите не.

Незнам дали проблема не е бил, че имам прекалено много съобщения и сега като ги изтрих получих едно ?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Аз изпратих две на @LuckyLucianooo, като той каза, че не е получил нито едно от тях. :f_confused: Изтривам си по старите принципно, не вярвам да се е препълнило.

Поздрави,
      Христо