50$ не ми идват !!

• 7 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      До колкото разбирам си получил съобщение, че си одобрен за началния капитал. Виж какво ти пише във Фул Тилт - .COM или .NET.
    • YoanaPetrova
      YoanaPetrova
      Бронз
      Има малък технически проблем по които се работи и скоро всичко ще бъде наред и ще си получиш началният капитал. От няколко дни се работи по проблема,днес-утре най-късно би трябвало всичко да е наред....
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от YoanaPetrova
      Има малък технически проблем по които се работи и скоро всичко ще бъде наред и ще си получиш началният капитал. От няколко дни се работи по проблема,днес-утре най-късно би трябвало всичко да е наред....
      Здравейте,

Това е абсолютно вярно. От 04.03 има проблем с трансферите до Full Tilt. Колегите от IT отдела вече са локализирали проблема и работят по остраняването. Разполагаме със списък на всички неуспешни трансфери и веднага след като техническия проблем е отстранен, ще изпратим $50 отново на хората, които са одобрени и получаването им.

Поздрави,
      Станислав
    • snookya
      snookya
      Бронз
      трябва да има поощрение :)
    • YoanaPetrova
      YoanaPetrova
      Бронз
      Изиграла съм днес един фрийрол...надявам се това да не е проблем за паричките ми.... :) :tongue:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Изиграла съм днес един фрийрол...надявам се това да не е проблем за паричките ми.... :) :tongue:
      Разбира се, че не е проблем :) Може само да си докараш допълнителен доход ако се класираш в челните места.

Митко
    • YoanaPetrova
      YoanaPetrova
      Бронз
      Първоначално публикувано от DimitarLyubenov
      Разбира се, че не е проблем :) Може само да си докараш допълнителен доход ако се класираш в челните места.

Митко
      Мерси за бързия отговор Мите :tongue: Лек ден ! :)