Full Tilt Store

• lnnocencio
      lnnocencio
      Бронз
      Не съм сигурен дали, това вече е предлагано, но все пак ще се опитам да дам идеята си. А тя е следната:
      Има много малко артикули в магазина на FTP, които имат shipping за България. Не че съм купувал нещот от там все още, но артикулите които нямат shipping за България предполагам, че неможем да си ги купим, ползвайки генерираните с рейк точки. Затова питането ми, с елементи на предложение е следното: Има ли някаква вероятност Pokerstrategy.com да посредничи на shipping-а на артикулите които нямат доставка до нашата географска ширина? Т.е. Може би pokerstrategy.com има офиси в държави в които има доставка за всички продукти от Full Tilt Store и така да се получи посредничеството.
      Плюсове: Ще има доволни играчи, използвали точките си пълноценно и ще има още по-конкурентноспособно pokerstrategy.com.
      Минуси: Създаване на още един отдел в офисите ви, който да работи за изпълняването на посредничеството.
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей lnnocencio,

Благодаря ти за предложението!

Много малко вероятно PokerStrategy.com да организира такъв отдел и услуга.
      Бих ти препоръчал да потърсиш твой приятел или роднина, който живее в чужбина и да поръчаш продуктите на негов адрес.

Поздрави,
      Станислав