въпрос

• heloz
      heloz
      Начален
      Здравейте!
      казвам се Евгения и от скоро започнах да играя покер в интернет. Вчера попаднах на въпросника за 50$ минах го и стигнах до мястото, където трябва да докажа,че съм на 18+, но уви не искам да си раздувам личната карта в интернет, та ако е възможно да ми обясните малко повече за това:
      "Копие на документ, потвърждаващ адреса ти, например сметка за телефон или ток, ако посоченият от теб адрес не съвпада с този на документа за самоличност или няма такъв на документа."
      Трябва да снимам сметката? трябва да е на мое име? и ако може да ми разясните малко повече тази опция
  • 5 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Копие на документ, потвърждаващ адреса ти, например сметка за телефон или ток, АКО посоченият от теб адрес не съвпада с този на документа за самоличност или няма такъв на документа.

Това е само в случай, че настоящия ти адрес не съвпада с този, който е в личната ти карта.

Иначе без да пратиш лична карта няма как да потвърдиш, че имаш 18 години.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

За да се потвърди адреса ти и самоличността е нужно да изпратиш тези документи, които се изискват от отдела за обслужване на клиенти.

Можеш да скриеш част до данните си, ако толкова много се притесняваш. Също така можеш да изпратиш и шофьорска книжка.

Сметката трябва да бъде на твое име и да се вижда ясно адреса.

Поздрави,
      Митко
    • heloz
      heloz
      Начален
      начи мога да прата снимка на личната карта, но да се виждат снимката и адреса?
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Снимката, адреса, ЕГН-то ... добре е да не скриваш нищо. В крайна сметка няма какво да криеш, нали?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от heloz
      начи мога да прата снимка на личната карта, но да се виждат снимката и адреса?
      Здравей heloz,

Ако адресът на гърба на личната ти карта съвпада с този, който си въвела при нас, това е достатъчно, за да потвърдиш адреса си. Просто изпрати всички документи, така както е описано тук:

http://bg.pokerstrategy.com/idcheck

Ако имаш нужда от помощ, моля пиши на колегите ми от отдела за обслужване на клиенти. Те с радост ще ти помогнат.

Поздрави,
      Станислав