Малък въпрос

• TonyIliev91
      TonyIliev91
      Бронз
      Здравеите!
      При регистрацията ми в "Еверест покер" не въведох бонус кода споменат тук.Има ли начин да смена покер платформата,защото незнаино защо съм се регнал в "Мансиона" със споменатия бонус код ?(
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @TonyIliev91,

Ако си пропуснал бонус кода, няма да може да го получиш. Избери си друга платформа, където нямаш сметка.

Погледни списъка тук.

Ако имаш допълнителни въпроси, моля свържи се с отдела за клиенти на английски език тук.

Поздрави,
      Деси
    • TonyIliev91
      TonyIliev91
      Бронз
      Здрасти,Деси !
      В "Мансиона" съм се регнъл с бонус кода, до колко време ще получа началния капитал?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @TonyIliev91,

Ако си въвел правилно всичко, ще отнеме около 48 часа. Преди това ще трябва да потвърдиш своето Mansion потребителско име. Моля те да пратиш съобщение тук на отдела за клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • mamchil
      mamchil
      Бронз
      Здравейте, Искам да попитам какви са условията или точките, които трябва да направя за да мога да тегля от Pacific poker и другите условия за теглене. Става въпрос за теглене на 50$ от бонуса за начален капитал през вас. Благодаря.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Трябва да разиграеш поне $5 000 на покер масите на 888.com Pacific Poker, за да разполагаш свободно с началния капитал от $50. Това не означава, че трябва да заложиш и загубиш $5 000, защото всеки долар от началния ти капитал може да бъде залаган многократно.

Възможно е самата покер зала да има други допълнителни изисквания, за да разбереш обаче дали е така, трябва да се свържеш директно с отдела за обслужване на покер залата.

Поздрави,

Надя
    • mamchil
      mamchil
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор. Но къде мога да следя разиграваните от мен $, защото видях само къде има точки.... и ако е така тея 5000$ на колко точки се равняват. Благодаря отново.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @mamchil,

Привет,

Трябва, както ти е казала и Надя в предишната публикация, да се свържеш със самата покер зала и да ги попиташ за точките и всичко около бонуса ти.

Желая ти успех на масите!

Поздрави,
      Деси