SnG и mtt трафик

• optybg
      optybg
      Бронз
      Здравейте :f_biggrin:
      преди месец минах теста, но още не съм се регнал в някоя зала, проблема ми е че не знам коя да избера. Определено не искам да е pokerstarsa или fulltilt, като ги изключим тях бихте ли ми препоръчали подходяща зала с достатъчно SnG турнири, както и малки mtt (4-5-6 Маси макс).

Не си падам по кеш масите, за момента ми харесва да играя снг и искам да ми препоръчате подходяща зала.

ПС Ако има някакво условие за усвояване на тези 50$ примерно получаване на определен брой точки за определен период от време ще мога ли да ги избия само със SnG игра за по 1-2-3 часа на ден :)

Мерси предварително за отговорите

Поздрави
  • 13 отговора
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      В Пасифик 888 има едно хубаво СНГ - 40 човека вход 0.88 + 0.08 , първите 9 взимат пари :)
    • semirami2
      semirami2
      Бронз
      Ако ще играеш само СНГ, еверест е най-подходящата зала. Има добър трафик и рейкът, за разлика от навсякъде другаде, е само 10% на ниските лимити. Друго предимство е изключително дълбоката структура, което е голямо предимство за начинаещите играчи. Имат и най-добрата вип програма.
      Ако ще наблягаш на МТТ турнирите, пасифик покер е твоята зала. Много турнири с оувърлей и изключително много слаби играчи.

@Ironmanbg,

Това 088+8 повече прилича на лотария, отколкото на покер. :D Не е никак добра идея да започва точно с него.
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Аз пък бих препоръчал 888 има един невероятен СнГ 6 човека, първите 3ма делят парата. едно от най хубавите и бързи СнГ. Вярно че рейка е малко по висок от 10% но имаш 50% шанс да спечелиш ;) , ако си 3ти вярно че само 10% от бай ина, но за начинаещи играчи не е лошо и като се има предвид, че е пълно с риби шансовете стават огромни ;)
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      E Аз за ептен начинаещ играч бих препоръчал да играе ДОН в Еверест или някоя зала от мрежата на OnGame.
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      За СНГ със сигурност избери - Eверест.. аз там си цъкам и то с голям успех. Бях пропаднал със СМС до 17 долара и сега се върнах в играта чрез СНГ до 100 долара в момента. Най-готиното СнГ там за мен си е "Меrapi" (това е името), което е вход 1.00+0.10 и е турбо (блиндовете се покачват на всеки 4 минути). Ако играеш по статиите на ПС, няма да имаш проблем с банкрола :) Препоръчвам ти обаче да разиграеш десетина долара на кеш (със СМС), за да натрупаш стратеджи поинтс за статус сребро, за да можеш по-бързо да прочетеш статиите от този статус, защото ще са ти доста полезни, ако си начинаещ СнГ играч :)
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

Stars си е най-добрият сайт за турнирния играч според мен.

Но тъй като не искаш Старс или Тилт, препоръчвам Онгейм (bwin).
      Има по-малки МТТ, има и предостатъчно трафик на стандартните и DoN СНГ до 10+1$. Бонусите им са много готини и лесни за чистене на СНГ.

bet365/Mansion също са варианти :)

Еверест не знам как е - но щом толкова хора го препоръчват, сигурно и там е яко :)

Поздрави,
      finchybg
    • optybg
      optybg
      Бронз
      Мерси за отговорите пичове, май е Everest ще се регна.. преди това си мислих за bet365, но май към everesta ще се насоча сега.

По-принцип съм нов играч, играя от 3-4 месеца, не знам то този момент колко съм дигнал скилла, нямам сметки в старса и в фуллтилт но съм чувал че там са доста сериозно противниците дори и на ниските лимити заради това не искам поне за сега да си отварям там сметка.

Имам едно последно питане, какви са условията за усвояване на този бонус от 50$ за Еверест, кога ще мога да тегля от банката си, примерно ако натрупам повече $$$, а не се зануля :f_biggrin:
    • finchybg
      finchybg
      Бронз

Получаване на началния капитал от $50
      Имаш непосредствен достъп до своите $50, с цел да играеш покер, макар че трябва да натрупаш поне 1,000 Summit Points*, преди да се изплатят тези $50.

* Summit Points се трупат чрез игра на покер в Everest Poker.

90-дневен лимит: Имаш 90 дни от получаването на началния капитал от $50 да натрупаш 1,000 Summit Points, в противен случай сумата от $50 или по-малка сума ще бъде изтеглена обратно от твоята сметка. Ако имаш капитал по-голям от $50, само началният капитал от $50 ще бъде изтеглен обратно.
      Това относно еверест.

Относни тилта и старс - вярно е това за конкуренцията, но не си представяй непобедими противници - просто средното ниво ще е малко по-високо, което пък се компенсира от голям трафик, промоции и разнообразие.

Поздрави,
      finchybg
    • optybg
      optybg
      Бронз
      @finchybg мерси за отговора, вече се регнах в Еверест, ако се развия правилно и вдигна още скиллз може би някой ден и в Старса ще се регна :)

а относно 50$ вчера се регнах в залата, но още няма нищо по сметката ми, нещо друго освен screen name трябва ли да въвеждам в частност за тази зала, или да пращам на някой и-майл ? За други зали гледах, че лични карти изпращат, номера на cc и etc. ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей optybg,

Не се налага да правиш нищо - просто отнема около 48 часа, докато успеем да преведем началния капитал.

Изчакай, моля те, още един - два дни, и ако не си получил парите най-късно в понеделник, ни пиши отново тук, за да можем да проверим.

Поздрави,

Надя
    • optybg
      optybg
      Бронз
      Окей, ще се ослушвам, няма бърза работа
      но скуката е голяма :f_biggrin:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Аз имам решение за скуката ти: Можеш да погледнеш нашите видеоматериали, ако все още не си! Имаме достатъчно такива за ниво начален.

Също така можеш да погледнеш ето тази статия (към която също има видео), за да си готов след получаването на началния капитал да публикуваш своите ръце и да се учиш от професионалистите!

Приятно!

Надя
    • semirami2
      semirami2
      Бронз
      Моят съвет е да депозираш, въпреки бонусът, който ще получиш от ПС. От една страна печелиш участие в "new depositors freeroll", ако депозираш до 7 дни след откриването на акаунта, от друга започваш да избиваш бонус, който допълнително ще стимулира банкрола ти. Фрийролът е изключително приятен, аз лично спечелих $100, което беше nice boost, към банката ми. Няма изискване за размера на депозита и можеш да депозираш $5 и да се възползваш от всички привилегии.