Въпрос относно Moneybookers

• IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Здравейте днеска ми испратиха това от Moneybooker какво еее?

Dear Ivan Koychev,

This email confirms that we have now debited a random amount between 1.01 and 2.99 EUR from your credit/debit card. You must complete the following steps to verify your credit/debit card:

* Check your statement for the exact EUR transaction amount. NOTE: If you have access to online statements, your issuer may take a few days to update them with this transaction.
      * Log into your Moneybookers account and click the 'verify' link next to your credit/debit card in your profile
      * Insert the debited amount in the box provided.

As soon as you complete the above procedure, you will be able to use this credit/debit card to make payments of up to 977.91 BGN per 60 days with Moneybookers.

Please excuse us for any inconvenience caused but we hope you understand that in order to avoid fraudulent use of credit/debit cards on our website and to protect your funds, such measures are imperative. As a regulated financial institution, Moneybookers must take such steps to reduce Internet fraud.

Sincerest Regards,
      The Moneybookers Team

Благодаря на тези които и те са го получавали и ми кажът какво е :)
  • 3 отговора
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Това е да си потвърдиш дебитната или кредитната карта ( каквато там използваш ). От мънибуукърс са ти изтеглили някаква сума между 1.01 и 2.99 евро и ти трябва да разбереш каква е. Най - добрия вариант е да отидеш до банката и да питаш каква е точната сума ( дори и сметката да не ти е в евро от банката могат да ти кажат точната сума в евро така че си ги питай направо в евро да ти я кажат ;) ). после си влизаш в мънибуукърс и срещу credit/debit card като натиснеш verify пишеш сумата и си готов. Като го направиш мисля че сумата която са ти изтеглили от картата ще ти отиде в баланса в мънибуукърс. потвърждаването ( verify ) на адреса също е много важно, защото ти увеличава лимитите за транзакции и т.н.
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      ами може би са ми взели кам 5 5 и нещо лв понеже неска депозирах 15лв пак преди малко проверих от банкомата имам 8лв така че ясно :Д
    • IvanKoi4ev
      IvanKoi4ev
      Бронз
      Благодаря ти много приятелю успех на масите :)