Фотограф Мартин Шолер

• 11 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Доста са въздействащи тези портрети!

Страхотни снимки, евала! :)

Мой друг любим фотограф е Джейсън Лий, който снима двете си дъщери и документира по-важни моменти от живота им в прекрасен фото-блог. Ето и линк към снимките на Кристин и Кайла: ЦЪК :)

Приятно разглеждане!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      На мен пък хич не ми харесаха... :s_mad: Изпъква най-грозното в хората на тези снимки.

Поздрави,
      Христо
    • amirati
      amirati
      Сребро
      Най-грозното, но и реалното! А не напудрените физиономии от филмите!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Доста добри и качествени снимки, определено му славам шапка на фотографа.

Митко,
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Имам 2ма - 3ма приятели фотографи и смея да трърдя,че снимките са перфектни...колкото до това което каза Ицо,че подчертават най-грозните неща в хората не съм съвсем съгласен... Погледнете само снимка номер едно от 1вият линк и ми кажете какво грозно намирате в това прекрасно творение на природата??? :heart:
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      На Джоли и да искаш грозно нещо не може да намериш. Перфектна е. Но пък затова вижте Парис Хилтън ... определено не е това, което я изкарват по телевизията ;) Което пък от своя страна не означава, че ако ми падне няма да я :D :D :D :D :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Явно виждаме различни неща.

Ще дам примери - на създателя на фейсбук - пъпките изпъкват неимоверно силно, а като съм гледал по телевизията (и други снимки), не си личат чак толкова много. Там направо крещят и се набиват в окото ти!

Порите по лицето на Джордж Клуни и бръчките изпъкват прекалено много.

Нали са без грим? Както виждаме Парис Хилтън е и с грим и с гланц/червило.

Повечето ги е направил да изглеждат много зле. В неговите снимки виждам най-лошото в моделите. За да го виждам, явно изпъква.

Поздрави,
      Христо
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Не мисля, че целта на фотографа е била да ги прави хубави.
      На мен лично ми харесва колекцията, снимките са изключително детайлни и очевидно изразяват същността на хората, а не влиянието на "новите" технологии...
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравейте,

Поздрави участниците в снимките, тъй като не са се притеснили да се покажат в такава светлина и без маска от грим =)

Иван
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      Наде, много е добър блога дето постна ;)
      Аз по лицето на Марк не видях пъпки :? ? :? вероятно говориш за луничките му и снимките са се получили така от светлината, а Клуни е на 50 нормално е да изпъкват бръчките му. А човекът, който ги е снимал, показва това което той е видял, без значение дали са с грим или не, това си е тяхен избор :)
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Евала на графичното изкуство ...
      Само като им погледнах заниците и ми стана ясно, колко е напредничав фотографа!