Сит§го мтт с малак начален стак

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      Здравейте искам да попитам възможно ли е да се направи едно видео за хипер турбо турнири мтт или сит § го с малак начален стак 300 500 1000 и започващи с анте в покерстарс. Мисля че видеото ще е полезно за доста играчи. обикновенно там в първите 10 ръце всичко е алл ин . Предполагам че бах и 5 човека ще могат да го направят видеото от порядака на 15-20 мин :) ще ми бъде интересно да видя как ще реагират на такава супер агресивна игра от противниците.
      п.с предполагам че не играят такива турнири но за начинаещи като нас ще е доста полезно подобно видео :)
      Благодаря предварително
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Bot33,

Турнирите с 300 чипа са чиста ролетка :-) според мен.

Моята стратегията е: играй супер tight и чакай другите да се само отстранят и когато дойде АА, КК, QQ, AK и АQ влизаш all-in и стискаш палци и правиш магии :D

Интересно ми е да видя какво мислят нашите треньори и покер експерти.

Поздрави,
      Станислав
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      ми винаги съм се чудил защо ги има нвсякаде значи по добре е да играем бинго :)
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      За тези турнири ти трябва 100% правилен пуш/фолд базиран на ICM. Лошото е, че много рядко ще можеш да дадеш точен диапазон на даден опонент, за да нагласиш свойте максимално правилно, защото 90% от играчите там са тип туристи, идват изхарчват си парите и си тръгват. Определено не препоръчвам този тип турнири за начинаещи, има доста по-разумни варианти. Все пак не са абсолютен хазарт тези турнири, има си тънкости и има доста печеливши играчи на тях.
    • n0rlz
      n0rlz
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей Bot33,

Турнирите с 300 чипа са чиста ролетка :-)

Стратегията е играй супер tight и чакай другите да се само отстранят и когато дойде АА, КК, QQ, AK и АQ влизаш all-in и стискаш палци и правиш магии :D

Поздрави,
      Станислав
      Потърсете малко в покертейбълрейтингс и вижте, че във ФТ има играчи на спр турбо стго високи лимити с 2 - 3% РОИ и над 200К профит ;)
      Това, че някои хора ги е страх от варияцията не означава, че от тези турнири не може да се печели ;)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Bot33
      Здравейте искам да попитам възможно ли е да се направи едно видео за хипер турбо турнири мтт или сит § го с малак начален стак 300 500 1000 и започващи с анте в покерстарс. Мисля че видеото ще е полезно за доста играчи. обикновенно там в първите 10 ръце всичко е алл ин . Предполагам че бах и 5 човека ще могат да го направят видеото от порядака на 15-20 мин :) ще ми бъде интересно да видя как ще реагират на такава супер агресивна игра от противниците.
      п.с предполагам че не играят такива турнири но за начинаещи като нас ще е доста полезно подобно видео :)
      Благодаря предварително
      Здравей Bot33,

Благодарим ти за предложението! Определено ще го имаме предвид, когато правим плана за видео материали с нашите видео продуценти :)

За съжаление не можем да обещаем нищо отсега, но ти предлагам да следиш видео секцията ни, в случай, че публикуваме такова видео :)

Поздрави,
      Надя