език

• heloz
      heloz
      Начален
      здравейте! днес ми се обадиха за потвърдение на самоличноста, но за моя изненада езикът беше английски. За жалост не разбирам английски, та въпроса ми е това трябва ли да ме спре да играя и да получа капитала? И ако е така мисля, че ще е по добре да информирате.
      Поздрави!
  • 6 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей,

Във форума не се занимаваме с тези неща, затова те съветвам да пишеш на отдела за обслужване на клиенти - Помощ.

Поздрави,
      Христо
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Здравей,

препоръчвам ти да използваш онлайн транслейтър.

Поздрави,
      tacinho
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от tacinho
      Здравей,

препоръчвам ти да използваш онлайн транслейтър.

Поздрави,
      tacinho
      Човека не говори английски, а те му се обаждат по телефона за какъв транслейтър говориш :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Ние имаме отдел за обслужване на клиенти на български език, така че няма причина за притеснение относно говоренето на английски език.

Поздрави,
      Надя
    • heloz
      heloz
      Начален
      Разбирам, но защо тогава не ми се обади българин. Писах на отдела и те казаха щом са ми отказали няма друг начин. Е ся аз виновна ли съм, че не съм случила на човек.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей heloz,

Съжалявам да чуя, че не си получил своя бонус!
      Единствената причина, някой да получи обаждане на английски, би била сметката му да бъде асоциирана с английската страница (поради някаква причина), а не българската. При всички положения решението обаче е окончателно и съжалявам, че не сме успели да те зарадваме с твоя бонус. Разгледай общността ни и реши дали си заслужава да инвестираш свои средства. Ако се убедиш, че покер знанията са ти важни, възползвай се от оферта тук.

Нямаме никакъв интерес да не получавате бонуса, но сме задължени да имаме проверки за сигурност и понякога може системата да не е перфектна, но пък в по-голямата си част тя качествено определя, когато някой се опитва да злоупотребява и елиминира този опит. Отново искам да кажа, ти сигурно си един от честните ни членове, но за съжаление трябва отново да те уведомя, че този процес е необратим.

Успех по масите!

Деси