SnG/Mtt 15$ to X

• rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Здравейте колеги :D Крайно време беше и аз да си направя блог (незнам защо не си направих досега :rolleyes: ) ,както и да е.Повечето от вас ме познават ,тъй че няма да влизам в излишни обяснения за мен.Играя покер от близо 1 г. но по сериозно се занимавам от около 7-8 мес. някъде или по-точно откакто Brisco ми каза за този сайт.Естествено се регистрирах на другия ден,след около седмица взех началния капитал ,който направих 130$ за 3 дни ,но след това много си повярвах и го изгубих (както 95 % от хората тук ) .След това депозирах 20 $ с които успях да спечеля към 160 $ но след безразборното скачане по лимитите пак ги профуках :D .Но си взех доста сериозна забележка !!!! Спрях да играя за около 20 дни,през което четях и гледах всичко възможно свързано с покера.След тези 20-на дни направих един скромен депозит от 11$ (след 3 дни + 7 $ ) в 888 след което от ден на ден започнаха да се виждат резултатите от загубите ми,забележката,почивката и четенето на материали наново.След около една седмица банката от скромните ми 18 $ се качи на 140 $ и от там тръгна само нагоре и нагоре до някъде около 700 $ (съжалявам ,че нямам графика но просто не използвам никакъв софт) Сега ,ще питате защо съм написал в заглавието 15 $ :Защото направих една от най-големите грешки ....вместо да качвам лимитите и да се развивам ,Аз изтеглих почти цялата сума ,след което ме удари много силно вариацията и тилта от време на време и от 96 $ миналата седмица останах само с 15 $. Ще повторя за хората които не са ме разбрали ,НИКОГА НЕ ТЕГЛЕТЕ БАНКАТА СИ !!!! освен ако не се налага спешно .По принцип играя само Мтт турнири но с това което разполагам в момента просто няма как да стане.В момента играя СнГ 1$ + $0.20/10 човека ,но другата седмица ще мога да депозирам и отново ще се върна на любимите ми турнирчета :f_biggrin: Ще се старая да ъпдейтвам темата поне веднъж в седмицата !!!

Ще сложа малко снимки на някой от постиженията ми за да добиете представа какви ги върша :D

• 18 отговора
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Честит блог адаш :) Пожелавам ти да споделяш само успехи и положителни емоции в него и да катериш напред и нагоре по лимитите :spade:
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Интересен блог,грабна ме историята ти :) Ще го следя с удоволствие,но само ми е странно защо да не теглиш от банката си?Просто като изтеглиш ще си свалиш малко лимита :)
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Gmelestiq : Мерси адаш :f_biggrin: Тройно да ти се връщат пожеланията ти към мен ...все да се виждаме на финалната маса ,да те бия постоянно и да си винаги 2-ри :D

7Lucker : На мен целите в покера (поне засега ) не са ми да правя по,примерно 500 $ на месец за да ги изтегля и да ги изпия или похарча за глупости !!Искам да се развивам,не само като копирач на снимки от турнири и прочие :D Имах възможност от нищо да направя нещо но я пропилях ,и сега всичките тези мъки нагоре по лимитите трябва да ги извървя наново :( (което е интерсно донякъде) Проблема беше в това ,че сменях работата и нямах достатъчно кеш и затова дръпнах за да закрепя малко финансите до 1-ва заплата.
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Ден 1-ви : :D
      -Изкачването по стръмните стълби на успеха върви като по вода (засега) :f_cool:

bankroll : 33.30$
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Сашо,

Време ти беше наистина и не знам и аз какво си чакал досега?! =) Надявам се да го ъпдейтваш редовно! Като дано успехите преобладават!

Поздрави,
      Христо
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      След дълги и мъчителни сесии на 1$-те СнГ ,ми бръмна главата (не ,че не печелех доволно де) но лутането от 35-45 $ някакси не ме устройваше! Въпреки малката ми банчица реших да играя там където ми е силата ,или МТТ турнирите ! И Ето го резултата :f_cool:

bankroll 1049.10 $

п.п.Мисля ,че като за 5 дена от създаването на блога е добре засега :D

Ту Би Континуед :f_cool:

Поздрави
      Сашо :f_cool:
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Здравей Сашо,

Време ти беше наистина и не знам и аз какво си чакал досега?! =) Надявам се да го ъпдейтваш редовно! Като дано успехите преобладават!

Поздрави,
      Христо

Ицка на късмет си ми ,имаш едно уиски като се видиме :D
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Браво машино!Уникален успех :s_biggrin: Сега само напред,максимум 200 $ да изтеглиш да се почерпиш и с другите почвай да катериш лимитите!ГЛ :spade:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Жесток си! Браво!
      Няма да се разсърдим още такива успехи да публикуваш! :D
      За черпенето не се притеснявай! Ти трупай пък като натрупаш 100к банкрол ще дойда да ме почерпиш. ;)

Поздрави,
      Христо
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Малък ъпдеит :D
      Последвах идеята на адаша да дръпна някакви пари като за почерпка и още нещо :D ( бях си казал ,че на 1000$ ще дърпам) .След като дръпнах 300 $ в банката ми останаха 737.30 $.Днес съм на работа и нямам възможност да играя много ,затова направих само 1 СнГ 20 човека 8+80$ и както обикновенно отново 1-ви :f_cool: .За днес не мисля да играя повече,поради липсна на концентрация от работата ( но след днес съм 3 дена почивка) ,така че очаквайте нови ъпдейти (да се надяваме положителни) в следващите 2-3 дни.

bankroll : 809.30 $

• sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от rosso1948
      Днес съм на работа и нямам възможност да играя много ,затова направих само 1 СнГ 20 човека 8+80$ и както обикновенно отново 1-ви :f_cool:
      :s_cool:
    • scientificcalculator
      scientificcalculator
      Бронз
      Хехе завидни успехи ;о как успяваш на по големите турнири да достигнеш финална маса. ^^
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Първоначално публикувано от scientificcalculator
      Хехе завидни успехи ;о как успяваш на по големите турнири да достигнеш финална маса. ^^
      Не мога да ти отговоря на въпроса за съжаление :D

п.п. С много ТРУД :D Факторите за достигане на финална маса са много (няма да ги изреждам един по един) Незнам какво искаш да ти кажа !!! Ако мислиш ,че достигането и печеленето на турнир е късмет ,по-добре спри да играеш.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Саше,честит блог!!! :heart: :heart:
      Как не съм го видял до сега. ?(
      Много успехи в любимата ми 888... :f_cool:
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      майна армеец си хубаво момче си :) все такива 1-ми места да имаш :0 честит блог
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Ето ме пак с леките ъпдейтчета :D след последните 4 "почивни" дни с 2 рождени дена :D и много Джеймисън :f_cool:

Днес след 2-3 часово лутане между кафето,кюфтетата,колата,бирата,недоспиването и загубата на около 35 $ ....се стегнах в главата и ги започнах :s_confused:

След 1-я ч. от стягането бях :s_biggrin: с това 1-во местенце и похвала от Английското момче с което останахме на финала ,че се играло много добре с мене :f_cool:

След 5-6 ч. от стягането вече мисля ,че се бях престегнал :D и достигнах тази финална маса ,на която останах МНОГООО разочарован :f_cry: След 4 часа ,правилна,дисциплинирана игра от моя страна и 2-о място при останали 22-а ,се случи точно това което не трябваше ......играта се обърна с/у мен и освен J/3 други силни ръце не видях :f_cry: :f_cry: След оставането на 10 човека ,съм на ББ с QQ ,давам ол-ин и СБ ме плаща с А6 и както обикновенно на ривъра А :f_cry: останах само с 1 ББ :D с който успях да вляза на ФТ и там ест. ме взеха веднага (но поне взех 30+ ) Останах много разочарован ,това просто беше някаква шега спрямо мене,не можех да повярвам ,че се случва но УВИ ....беше факт ! Не че не съм доволен от 160 $ за 1 ден ,но защо при положение ,че трябваше с играта си да вляза поне в 3-а :s_cry: Много съм афектиран и утре няма да играя !!!!!

bankroll : 736.40 $
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      След вчерашното затягане :D и пренавиване,днес за пореден път разбирам ,че утрото е по-мъдро от вечерта :f_cool:

Затова ето го и решението на всички нерви от вчера :
    • BriscoBest
      BriscoBest
      Бронз
      Та Чаве викаш ту пеърс 24 са по силни от 86 :s_o:

Успех по масите!