Вапрос за теста

• tosheftw
      tosheftw
      Начален
      Здравейте, 2пати го минах и 2пати ми изписа че вземам еди си какво демек че земам

Избери своя път (Безплатен начален капитал)
      Избери своя тип игра (Стратегия на големия стак)
      Научи стратегията и започни теста
      Избери покер залата, в която искаш да играеш (Full Tilt Poker)
      Допълни своите данни
      Получи $50 начален капитал

а ми дава "Научи стратегията и започни теста"
  • 8 отговора
    • tosheftw
      tosheftw
      Начален
      Първоначално публикувано от tosheftw
      Здравейте, 2пати го минах и 2пати ми изписа че вземам еди си какво демек че земам

Избери своя път (Безплатен начален капитал)
      Избери своя тип игра (Стратегия на големия стак)
      Научи стратегията и започни теста
      Избери покер залата, в която искаш да играеш (Full Tilt Poker)
      Допълни своите данни
      Получи $50 начален капитал

а ми дава "Научи стратегията и започни теста"
      във крайна сметка какво трябва да направя?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей tosheftw,

Избра ли си покер зала, в момента предлагаме бонуса във Full Tilt Poker. Ако нямаш сметка там, можеш да го получиш като следваш стъпките тук: цък.

Поздрави,
      Деси
    • tosheftw
      tosheftw
      Начален
      аз имам рег във фуллтилт но не съм въвел кода, това грешка ли е? и трябва ли да си правя нова регистрация?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      аз имам рег във фуллтилт но не съм въвел кода, това грешка ли е? и трябва ли да си правя нова регистрация?
      Здравей tosheftw,

Ако не си въвел наш бонус код по време на регистрацията си във Full Tilt, най-вероятно сметката ти няма да е тракната към нас и съответно няма да можем да ти изпратим безплатните $50 във Full Tilt.

Ако искаш да си 100% сигурен, можеш да пишеш на support@fulltiltpoker.com и да ги питаш дали сметката ти там е тракната към PokerStrategy.com

Нова регистрация недей да правиш. Това е забранено от Условията за ползване на покер залата, както и от нашите такива. Един човек може да има само една сметка/регистрация в дадена покер зала. Ако създадеш втора, рискуваш да затворят и двете ти регистрации да конфискуват средствата ти в тях.

Ако си одобрен за получаването на $50, но имаш предишна сметка във Full Tilt, ще се наложи да изчакаш докато започнем да предлагаме безплатния начален капитал и в друга покер зала. Записали сме името ти в списък на одобрени кандидати и ще се свържем с теб, веднага след като имаме възможност да ти изпратим $50 в друга покер зала.

Поздрави,
      Станислав
    • zafirov1987
      zafirov1987
      Начален
      А това защо го пишете тогава? "Забравих да въведа бонус кода.
      Това не би трябвало да е проблем, стига да си изтеглил покер софтуера през нашия сайт. Ако все пак има проблем, ще получиш съобщение за това по-късно." Уж не е проблем,а пък трябва! И при регистрацията във Full Tilt при полето Бонус код,в скоби пише,че не е задължително.Кво прайм?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Съветвам те д асе обърнеш към отдела за обслужване на клиенти - цЪк

Там може да зададеш въпроса си.

Поздрави,
      Митко
    • tosheftw
      tosheftw
      Начален
      Станислав, мерси, аз някакво съобщение на ЛС ли ще получа? - питам само да знам за информация , мерси много иначе. Да , със сигурност не съм въвел кода..
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Станислав, мерси, аз някакво съобщение на ЛС ли ще получа? - питам само да знам за информация , мерси много иначе. Да , със сигурност не съм въвел кода..
      Здравей,

Ще получиш отговор в Помощ, както и съобщение на имейла ти, че имаш нов отговор в Помощ.

Няма да е точно лично съобщение, а съобщение от колегите от отдела за обслужване на клиенти. Личните съобщения са част от Общност.

Поздрави,
      Станислав