въпрос за парите ми ... ?

• malelelonely
      malelelonely
      Бронз
      значи като вляза в pokerstategy и като се логна ми пише че имама баланс по сметка еди колко си как мога да ги вкарам във fulltit не съм депозирал , нито теглил това са ми пари от приятели дето са играли и ми е дало бонуси...надявам се да съм се изказал до колкото е възможно точно :)
  • 4 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей malelelonely,

Преместих темата ти в секцията Покани приятел, където обсъждаме въпроси свързана с нашата програма за препоръчване на приятели.

За да можеш да изтеглиш парите, които си спечелил от програмата ни Покани Приятел е необходимо да събереш минимум $50. След това можеш да си ги поискаш в Moneybookers, NETELLER или твоя покер сметка.

Повече информация можеш да откриеш тук.

Поздрави,
      Станислав
    • Ateist87
      Ateist87
      Бронз
      Не че нещо, но тази оферта 'до 100$' е малко некоректно подадена. Звучи супер лесно, а реално изобщо не е така. Точките за 100$ се правят доста трудно, а иначе получаваш 25, които не можеш да теглиш :)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ateist87
      Не че нещо, но тази оферта 'до 100$' е малко некоректно подадена. Звучи супер лесно, а реално изобщо не е така. Точките за 100$ се правят доста трудно, а иначе получаваш 25, които не можеш да теглиш :)
      Ами то затова е описано как става всичко.Нарича се реклама.
      Като гледаш реклама на салам винаги казват колко е хубав,никога че съдържа ГМО и т.н. :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ateist87
      Здравей Ateist87,

Минималната сума от програмата Покани приятел, която можеш да заявиш за изтегляне, е $50 долара. За да натрупаш $50, можеш да препоръчаш 2-ма приятеля и от всеки от тях да вземеш по $25... или 5 х $10.

Поздрави,
      Станислав