visa

• 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от stoqn444
      ако картата visa elecktron е издадена в англия има ли проблем с депосирането и тегленето на пари ???
      Здравей stoqn444,

Според мен няма да имаш проблем с депозирането, но при теглене може да ти поискат разпечатка от банката, за да потвърдиш адрес или за да потвърдиш, че ти си собственик на картата.

Това е малко вероятно, но се е случвало на други покер стратези. Обикновено, при проверка на самоличността, от покер залите изискват снимка на дебитната ти карта и документ за самоличност.

Най-добре е да зададеш този въпрос на отдела за обслужване на клиенти на покер залата, в която желаеш да депозираш.

Поздрави,
      Станислав
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Скоро бях чел във форума за един, който докато бил в Англия на работа депозирал някаква сума, но като се прибрал във България решил да си изтегли парите и от залата му поискали разпечатка от банката в Англия, така че по-добре не рискувай. :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от NahaLnIq
      Скоро бях чел във форума за един, който докато бил в Англия на работа депозирал някаква сума, но като се прибрал във България решил да си изтегли парите и от залата му поискали разпечатка от банката в Англия, така че по-добре не рискувай. :)
      Възможно е: все пак покер залите се опитват да предотвратят хакване на сметки, а най-често това се характеризира с различни страни, от които се извършват траназакциите :)

Затова е най-добре да се пише на покер залата, както Станислав е предложил, и да им се обясни ситуацията, за да няма проблеми после :)

Поздрави,
      Надя