Ninja Блог

• ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Здравейте казвам се Димитър от Кърджали,но повечето хора ми казват flash.На 22 съм,уча "стопанско управление " също тук и се занимавам с bboying над 6 години.Играя покер от края на лято 2010.Научих,че много хора от бившия ми клас играят покер,но се запалих от Иван (5 човека),който ми е главен наставник в момента за всичко свързано с покера.

В края на лятото 2010,когато получих началния капитал от покерстратежи,реших да избера 888 покер за зала и въпреки че бях чел почти всички статии не бях изцяло наясно с тях и почти загубих цялата си банка.

През есетна депозирах 10$ в еверест покер и следвах съвета на 5-те човека да играя 25-центови турнири за 6 човека турбо.Но това не ми донесе особено големи успехи,качвах се и слизах,защото всички знаем колко лууз са играчите на тези нива и колко и да печелиш толкова и губиш заради това.В крайна сметка нещата не вървяха и реших да играя турнири за 18 човека с 1$ вход и след последният,който беше примесен с много вино и ми се губеше как сме остали 3-ма на финална маса и аз чип лидер,бях направил банка от 20$.

След това започнах да играя трипъл ъпи за 6 човека с 1$ вход,където първите двама взимат по 3$.Така до края на годината имах банка от около 50$

В началото на тази година спечелих промоция от покерстратежи,от която взех 50$,които депозирах отново в еверест покер и се качих на турнирите за 6 човека турбо с 2,50$ вход,където нямах особен успех,смятам поради това,че бях отвикнал да се боря за първо място с досегашните си трипъл ъпи.Прехвърлих се на ДОН турбо за 3$,където набързо изгубих 14$.Това ме депресира за малко,но веднага след това разбрах,че проблема е изцяло в мен,трябваше да преобразувам играта си и дискутирах играта си с 5 човека,изчетах още веднъж статията за ДОН,четах статии,гледах клипчета...

Скоро след това вече бях по успешен на тези турнири,преминах от игра на 4 маси към игра на 6 и в началото ми беше много трудно да свикна и често се връщах към 4,където ми беше по спокойно,но разбира се свикнах и с това.

Сега съм в своя нинжа период и съм готов за изкачване по стълбата

Целите ми са:

:f_cool: да кача лимитът и да се науча да побеждавам играчите на по-високите лимити

:f_p: да ми е забавно,докато пиша в блогът си, а и надявам се на вас също

:s_confused: да подобря играта,чрез дискутиране на ситуации,за което се надявам да сте активни

:f_cry: да имам място за утеха при загуба или лощо настроение

:s_cool: да докажа на себе си,че мога да постигна големи резултати във всяко нещо,в което влагам труд

:f_mad: да се науча да преодолявам тилта и да играя,колкото мога повече,когато съм фокусиран
  • 95 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Честит блог флаш :club: Дано да си редовен, определено ще е интересен блог и смятам, че много хора ще го следят.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      щом другаря ти е ментор не се и съмнявам в успехите ти :) честит блог и успех по масите :)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      честит и от мен.Успех с постигането на целите.
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Успех!
      Пожелавам ти скоро да се включиш в нашите състезания! :f_biggrin:
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Радвам се че срещам позитивност у вас.

Вчера не успях да кешна от сноубол фрийрола,нещо не ми беше ден.Успях да стакна един с сет 9-ки,но после рейзнах КК ,някой пушна и аз разбира се му платих и се надъних на АА.Останах с малак стак и пушнах АКс и дами ме отстраниха,жалко,тази седмица сумата се бе покачила и първия взимаше малко над 1к$.Старах се да играя цял ден,но последната сесия мина много зле и загубих всичките си печалби за деня (колкото и малко да бяха).Смятам играх правилно,но вариацията не беше на моя страна.

Днес също не ми беше ден в евереста,отворих си 5 маси + вип фрийрола,от ДОН-овете излезнах минус 5$,а на фрийрола излезнах 25 човека преди парите.Поиграх малко супер турбота за 18 човека/1$ вход в 888 покер,с което си качих банката на невероятните 15$ :D

Мисля да приключа за деня,не се чувствам в кондиция.И нещо не ме кефят много тия за 3$ напълниха се с редовни играчи,стоя на масата 4 човека от 5 остнали съм им сложил бележки и т.н.Трябва да се кача на тия за 8$,че тия за 5$ нямат трафик,което е странно,а банка за 8$ нямам още + че съм теглил от нея вече 110$,защото трябва да се живее някак,но като цяло е супер почнах с 10$ там и невероятно полезните 50$ от покерстратежи.

Сега ще се отдам на бира,която успокоява мислите в главата ми иначе са
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Честит блог, Митко!
      Само позитивни поводи за постване в него ти желая!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от kjweed
      Честит блог, Митко!
      Само позитивни поводи за постване в него ти желая!
      +1.
      Хубав блог, ще го следя с интерес! :)

Поздрави,
      Христо
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Поздравления за блога адаш :)
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Как да не обичаш немците,горките толкова са тъпи,колкото и губиш от тях толкова и печелиш,играта им е

никаква логика,никъв опит за мисъл.
      Пича е сб сложил е 200 чипа и му остават още 300,доплаща си (разбира се,къде по логично от това),бб рейзва и той фолдва.Винаги е забавно да играеш с немци,знаеш,че са тъпи и си мислиш,че не могат да те очудят,но някакси винаги успяват.

Планът е да се кача на 8$ ,малко е трудно,защото като направя малко профит и като го изтегля се връщам почти от където съм започнал.Идеята е 70-те ми долара от фул тилта да ми дойдат,за да дишам спокойно и ако не ме удари лоша вариация да се кача на 8$.
      Не знам само аз ли съм с "добрия" късмет.Мисля че близо месец пращах документи на фул тила,писах си със съпорта (даже на нея и стана тъжно за мен,мисля аз :D ) и парите вече са ми в банката,където разбира се пак ме проверяват и пак документи,не е лесно,но аз не съм писимист,до 3-4 месеца съм сигурен,че ще ги имам :f_love: :D

Много се зарибих по тези супер турбота,за 30-40 минути изиграх около 300 маси :D ,супер яки са играчите,повечето нямат идея от математика(пуска те с 300 чипа при блидн 15/30,нищо ти можеш да лимпваш и рейзваш :D ).Там достигнах невиждани висини с банка от 21$ ,определено мисля да купя първата си кола с парите от там,преспективите са добри :D

Да ви попитам,че много ми се уморяват очите от този компютър,вие как се справяте с това?Очила за компютър?
      Дайте съвет,че като повися повися повече и 4-ките ми се привиждат като асаци,68 са чифт 6-ци и т.н.

Сега като си имам блог имам място да спамя,толкова е яко,ще бъда достаден с това,но всеки има избор да не ме чете и преглежда (плезещо човече)
      И за финал ви оставям едно клипче,така да чилнете,дет се казва,тия двамат са просто много приятни за гледане

Поздрави и свежи мисли :)
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Здравейте покер хора :) както и предполагах блогът ми се превръща в рубрика "ху гивс а фак" и все пак благодаря на 3-мата четящи (вие знаете кои сте :D ).

Признателен съм ви за съветите за умората на очите пред компютъра.Днес умората е доста по-силна и въпреки че намалих яркостта на монитора супер много,не мога да го гледам,очите ми се присвиват.Гадна работа ,не мога да чета книга даже и изобщо нищо,трябва да лежа и да бездействам,нещо,което не ми е присъсщо и си мислех да не спамя в блогът си толкова често,но какво друго ми остава освен да гледам копчетата на клавиатурата.

Бях напред 15$ преди 2 дни,но вчера загубих 13$,като взех пари само от 1 маса.Всичко си вървеше добре по време на турнира,качвах си стака,печелех си потове,докато не дойде пуш и фолд етапа,където тотално бях смачкан с каквото и да пушвах.Не мисля,че имах някакви грешки или поне не така големи,може би не трябваше да плащам пуш на един тип с валета,но той мин рейзваше всяка ръка и след като го 3 бетнах с валета-той пушна,теглих му една псувня и колнах.Показа ми KQ ,флопа му донесе 2 попа веднага и аз останах с 1000 чипа при блиндове 60/120 .Това отиграване не си го харесах.

По късно реших да играя в 888 покер-супер турбота.Там беше весело,както винаги.Станах първи на турнир за 18 човека.Взех 1 първо от тези за 6 човека от 2-3 такива изиграни.За 40 човека излезнах 5-ти,като влезнах 4-ти по стак на финална маса,пушнах АК и един тип ми плати с поп и 10-ка и реши да направи каре 10-ки и малко по-късно ме изгониха.

И все пак вечерта не беше лоща,играх играта на Чарли "пии,докато вечерта придобие смисъл".Полезна и здравословна игра.И ако не ме болеше нещо гърба,бъбрека (не знам дали може само единия да боли) или каквото и да беше там,поради каквито и да е причини,щеше да е супер.Отне ми доста време да открия подходяща поза за спане,предвид в коя ме боли най-малко ,но все пак заспах.

Днес направих една сесиика пак 6 маси,които взех 2=> пак съм назад.Играх зле мисля,но се старах на макс и беше доста трудно,защото както споменах по-горе играх с присвити очи.Не трябваше изобщо да сядам,но не беше толкова зле в началото и реших да опитам.

От банката още не са ми писали,разбира се защо да го правят.На снимката на личната карта вероятно им приличам на терорист и сега проверяват дали съм издирвам на световно ниво :D

И малко музика за разпускане
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Не се притеснявай за блога, следим го. Ти само го ъпдейтвай ;)

П.С. Песента е убийствена!!! Класика!!!
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      [quote][i]Да ви попитам,че много ми се уморяват очите от този компютър,вие как се справяте с това?Очила за компютър?
      Дайте съвет,че като повися повися повече и 4-ките ми се привиждат като асаци,68 са чифт 6-ци и т.н.[/quote]Скоро бях на профилактичен преглед, очен обясних им, че често стоя пред компютъра и ми изписаха капки за очи, хапчета и очила със среден клас защита(без диоптер).Та капките са ISOMAR(подходящи са за ежедневна употреба, постоянно ползване) и хапчетата са NEO Vista(за ясно зрение,контрастнос,зрение със наситени цветове, острота на зрението, подобрено нощно виждане), но най-добре отиди при някой очен лекар специалист да те прегледа и да ти каже кое е най-подходящо за теб. ;)
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Митко, само един бъбрек може да боли... И то до такава степен, че да теглиш майните на майка ти, за останалите пък да не говорим... :D
      От опит знам. ;)
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Хубаво блогче, ще го следя :)
      Я кажи, верно ли си нинджа или висиш на някоя закачалка на стената :D
      А колко до болката, съм забелязъл, че всичко с три букви дето е, много много боли.....ухо, око, нос, х.. :D

едно малко поздравче
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Разбира се,че съм :)
    • ximis
      ximis
      Бронз
      ШШШшш я да почваш да ги размазва , че тая думичка "назад" е доста отвратителна :evil: Пък блога как няма да го четем , когато пускаш толкова забавни постове :D Успех Флаш!

:spade:
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black

а ние с флаша двамата пием кафе :D :club:
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      flash пиши ми ако искаш едно лично със скайпа си да ти пратя една програмка за очите много е полезна
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от NWZION
      flash пиши ми ако искаш едно лично със скайпа си да ти пратя една програмка за очите много е полезна
      Потвърждавам, че програмката е полезна :s_cool: :s_cool: :s_cool: