избор на покерзала

• strugarqt75
      strugarqt75
      Бронз
      Здравейте,искам да попитам,след като преминах успешно теста и сега ми предстои регистрация,предложената зала е само Full Tilt Poker,само там ли мога да депозирам 50-те долара или бих могъл да ги депозирам в избрана от мен зала,която я има в началната страница на PokerStrategy.com
  • 2 отговора
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      За сега само в тази зала. :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от strugarqt75
      Здравейте,искам да попитам,след като преминах успешно теста и сега ми предстои регистрация,предложената зала е само Full Tilt Poker,само там ли мога да депозирам 50-те долара или бих могъл да ги депозирам в избрана от мен зала,която я има в началната страница на PokerStrategy.com
      Здравей strugarqt75,

За съжаление NahaLnIq е прав - към момента предлагаме безплатния начален капитал само във Full Tilt Poker. Преди време нашите потребители можеха да го получат както в PokerStars, така и в други зали, но този месец (а най-вероятно и следващия) ще можем да изпращаме $50 само във Full Tilt Poker.

Списъкът с покер зали за безплатните $50 се обновява в началото на всеки месец. Ако ти си одобрен за получаването на началния капитал, но не можеш да го получиш във Full Tilt Poker, ще се свържем с теб веднага след като започнем да го предлагаме и в друга покер зала.

Поздрави,
      Станислав