Кога ще започнем и ние с такова мислене да живеем?

• 18 отговора
    • alexd2
      alexd2
      Бронз
      Според мен правилният въпрос е дали...
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Ако в България има такъв човек ,той ще е 1 на 1 000 000

Първо ще е добре да се научиме да си мятаме/хвърляме боклуците където трябва,а не по улиците.И чак тогава може хората да почнат да вдигат боклуците на другите
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Нищо не разбрах. Такива нагласени работи ...
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Аз бих го направил в 50+% от случаите.
      Зависи от това дали бързам, дали съм замислен/може въобще да не забележа бутилката/...

Но като цяло в България не са мн хората които си изхвърлят боклука в кошчетата. Да не говорим, че цялото ни сметосъбиране е ужасно и няма нищо общо с практиката в развитите европейски държави.
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Първоначално публикувано от gunnerboy22
      Нищо не разбрах. Такива нагласени работи ...
      Това е нагласено, за да се види кога някой ще реши да вдигне бутилката. Общо взето тук в България едва ли може да се случи това.

Поздрави,
      Цветомир
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Първоначално публикувано от kiril92
      Ако в България има такъв човек ,той ще е 1 на 1 000 000

Първо ще е добре да се научиме да си мятаме/хвърляме боклуците където трябва,а не по улиците.И чак тогава може хората да почнат да вдигат боклуците на другите

Демек в цяла България има само 7 такива? :D :f_p: Аз вярвам, че са много повече, но проглема е, че тези, на който не им пука са многократно повече...
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      всичко е въпрос на култура и мислене не само за себе си не да се хваля но лично аз съм правил подобни работи защо не и доста други такива но пък признавам си и аз нарочно съм изтървал боклуци по улицата но е било в случайте когато ме е хващало яд че няма къде да ги изхвърля в България хората съм забелязал напоследък че ста станали много агресивни и милят изцяло засебе си и как ако могат да прецакат дори и най ближния което си е жалко но това за мен е причина от мизерния начин на живот който ни принуждават да живеем 70 % от времето ни може би е насочено към това как да си платиш месечните сметки което води до доста по напрегнат начин на живот ): и мислене как да оцелееш по някакъв начин ест не всички са така но за жалост повечето
    • azllbg
      azllbg
      Бронз
      това ако го направят в българия ... ще има да чакат някой да вдигне бутилката... хахахаххах
    • denods
      denods
      Бронз
      Всичко е въпрос на самооценка и как човек преценява нещата.И дали си заслужава...
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Абе Фейк-Фейк, ама сега всеки като види бутилка до коша ще се сеща за видеото и можеби ще я вдигне.. НО това важи за следващия месец примерно... После пак същото и това не е само в БГ ... Имаше едно много сърцераздирателно клипче в вбокс на което на някаква световна Конференция излезе 12 годишно момиче и започна да говори за света за глада за войните... И Клипа се казваше "Момичето което накара света да млъкне за 6 мин .." Моя коментар на видеото беше "[B]... и до там![/B]" Доста хора разбраха какво имам предвид.. :X
      -=> http://vbox7.com/play:a00c11aa
    • IceRazor
      IceRazor
      Бронз
      Едвали ще го доживеем...аз лично си хвърлям винаги боклука в коша,но едва ли бих вдигнал чужд
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Първоначално публикувано от IceRazor
      Едвали ще го доживеем...аз лично си хвърлям винаги боклука в коша,но едва ли бих вдигнал чужд
      Съгласен съм с теб, че ако всеки си спазва реда, то няма да се налага да се изхвърлят чужди отпадъци.

Поздрави,
      Иван
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      И аз съм така... Не обичам да ходя на някой по петите...
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      от утре :D
    • IceRazor
      IceRazor
      Бронз
      Еми така е не сме длъжни да вървим след някой мизерници без елементарна култура, и точно там идва проблема според мен,културата и възпитанието в родината ни липсва при повечето индивиди и затова никога няма да се оправим,а да не говорим за ромите те откъдето минат всичко съхне...
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      да не говорим за ромите те откъдето минат всичко съхне...
      Номадите не произвеждат, те консумират. Въпреки това минаваш в леко расистки възгледи. ;)

Поздрави,
      Христо
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Тия хора нямат ли чистачи в мола?! ... Кат се замисля във щатите не видях да има чистачи, пък не обиколих 1-2 мола... Това из моловете в София няма да се случи, преди да си успял да вдигнеш бутилката, леля Василка ще го е помела. :evil:
    • IceRazor
      IceRazor
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      да не говорим за ромите те откъдето минат всичко съхне...
      Номадите не произвеждат, те консумират. Въпреки това минаваш в леко расистки възгледи. ;)

Поздрави,
      Христо
      Извинявам се ако е прозвучало расистко,не съм расист и дори симпатизирам на някой чернокожи,но ромите...само дърпат страната ни още по надолу и няма как да гледам с добро око на тях