Tell a friend

• kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравейте!

Днес разглеждах tell-a-friend опцията на сайта и попаднах на изплащането, къдетоне видях да фигурира Cake Poker (където играя с бонуса). Затова, бих ли могъл да получа бонуса във фултилт, където имам сметка?

И още нещо: може ли някой да напише колко пари получаваш при достигане на приятел до определен брой точки,

Благодаря!
  • 10 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Не всички сайтове позволяват подобни трансфери, затова и не виждаш Кейк в списъка. Няма проблем да получиш парите си във Фул тилт, дори и да не си тракнат към нас.
      Детайлите относно получените пари можеш да видиш [url=http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/how-to/]тук[/url].
      Поздрави,
      darkonebg
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Благодаря много!
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами има ли накакъв начин и в фултилт да се тракна към вас, за да мога и от там да вземам стратеджи пойнтс?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей kymupa,

Може да се възползваш от депозит бонус 100% до $600 + 27% рейк бек и да си тракнат към нас, ако нямаш сметка там все още.

Ето информация за това тук.

Поздрави,
      Деси
    • parieno
      parieno
      Бронз
      за да не отварям нова тема ще пиша в тази
      и аз играя в кейк покер тракнат към вас и искам да попитам дали може парите от "покани приятел" да ми бъдат преведени във фул тилт? и ако да може ли да ме тракнете там към вас за да мога да ползвам рейкбек и да трупам стратеджи пойнтс?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Да, възможно е парите от Покани Приятел да бъдат преведени на сметката ти във Full Tilt Poker. За целта просто трябва да въведеш името на покер сметката си в своя профил.

Колкото до ретракването - за съжаление не е възможно вече съществуваща сметка да бъде ретракната към нас, ако не е била създадена с бонус код на PokerStrategy.com.

Поздрави,

Надя
    • parieno
      parieno
      Бронз
      a ако съм въвел в няколко сайта акаунтите ми?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Другите въведени покер зали в конкретния случай не играят никаква роля.

Важното е Фул Тилт да е там, за да можеш да изтеглиш към нея.

Ето тук има повече информация за това как да поискаш изплащане, какви са сроковете и т.н.

Поздрави,

Надя
    • parieno
      parieno
      Бронз
      а до колко време след като е отчело стратеджи пойнтс ще ми бъдат преведени 10$?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет parieno,

Ето тук има детайлна информация относно изплащането.

"В зависимост от покер залата, парите ще са на покер сметката ти в рамките на 8 работни дни."

За допълнителна информация, свържи се с отдела за клиенти на англ. език тук.

Поздрави,
      Деси