For we are many...

• LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Здравейте,

Май е време и аз да си отворя блог (тема). След невероятното фиаско от 75$ до 1$, мисля че е време да си поставя някаква цел, а не безразборното игране, ей така щото нямам какво да правя.

До сега турнири имам само 1, завърших почти в средата на класирането, след невероятната глупост да платя с 8Qo и тотално пропуснат флоп. За да бъда честен, а не за да се оправдавам ще кажа, че тогава не ми се играеше много много, но се бях записал за турнира и някак си се чувствах длъжен да го изиграя, нищо че беше фриирол.

Вкарах 34$ стигнах 75$ и сега имам 1.01$. Напоследък картите който ми идват са от порядъка 24о, К2с, много рядко имам 910с, 9Jс, още по-рядко пък 2 картинки, а ако се случи да дойдат флопа ме пропуска максимално добре. Последния пример беше KQ с флоп 2,4,6. Бях последен в позиция и само това ми помогна да взема каквото имаше на масата, но ако някой ме беше ри-рейзнал сега щях да съм с 0.00$.

Та ... каква да е целта ... за какво да се боря? От 1$ до 10$ за месец? Или от 1$ да не стават 0$ за месец?

Все пак да бъдем оптимисти и да бъде от 1$ до 10$ за месец, струва ли ви се добре?

(Нека само да вметна, че по принцип работя по минимум 10 часа на ден и нямам много време за игра, около 2 часа максимум.)

Всякакви съвети препоръки, са добре дошли, скоро се надявам да имам за какво да пусна и някоя и друга ръчица :-)

:evil:
  • 7 отговора
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      с този един долар не знам какво можеш да направиш,ако отвориш една маса и вариацията те изяде си до там.Все пак успех дано ги направиш 10 до края на месеца,както си решил.
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      По добре депозираи някой долар щото не става с един долар.Успех
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Депозирането е лесната работа. Точно това е тръпката, няма ли тръпка не е интересно, както не казвам за първи път. С 10$ няма да я има тая тръпка да не ги загубя на никаква цена, а пък ако ги изгубя ще се самонакажа по някакъв дебилен начин...

Нинджа - Тя вариацията ме яде от 1 месец!

Относно това дали става или не става, не съм съгласен, че не става! Много зависи каква е целта ;)

• Fre3zr
      Fre3zr
      Бронз
      Поздравления, ще следя блога ти.
      Много ми е интересно как си го превеждаш това - "For we are many..."??? :rolleyes:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Честит блог и от мен! Да го направиш 1 милион тоя долар дано!

Поздрави,
      Христо
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Благодаря много, Христо! Ще се постарая!

Fre3zr: For we are many...

Предполагам много хора са гледали онзи нечовешки глупав филм Ghost Rider, където на Никълъс Кейдж му гореше кратуната, в края на филма има един човек обладан от много демони, и точно от там е тази фраза (английската версия).

Всъщност фразата е библейска, когато Исус бродел из пустинята, той видял човек, недобре физически и психически, бил изкривен, правел физиономии, абе луда работа. Приближил се до него и го попитал кой си ти? Отговорил един от многото демони обладали тялото: Аз съм Легион, защото сме много! След това Исус заповядал на демоните да напуснат тялото на горкия човечец и така го излекувал.

Та както се вижда - аз съм Легион, защото сме много (в главата ми) ;)

Не съм дълбоко, нито плитко религиозен, а и фразата на английски звучи яко... My name is Legion for we are many...

• Fre3zr
      Fre3zr
      Бронз
      LegionBG, мерси, сега ми стана ясно :)