Рейкбек??

• NikSavov
      NikSavov
      Бронз
      Хай!
      Значи... 50те долара ги пропилях в 888покер доста отдавна... няма значение, моя грешка си е, не спазих правилата за банката и ги загубих.
      Та, взех 2 долара от БГ фрийрол във FullTilt и малко по малко ги направих $10 в акаунт, който не беше тракнат. Реших да направя втори акаунт, трактнат с PSVIP за да се възползвам от 27% рейбека.
      Играх към седмица на ниски лимити, главно омаха и натрупах бая рейк. За втори път не спазих правилата за банката и за втори път я изгубих цялата... :f_biggrin:
      Според мен, обаче трябва да се надявам на поне 2 долара рейкбек. Въпроса ми е дали начина, по който съм тракнал сметката си към PS ще ми осигури, или задължително трябва да съм с вашите $50, или депозирал мои си пари?
  • 6 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Не се мъчи човече, няма смисъл.
      В момента, който тръгнеш да теглиш фултилт ще ти затворят и двете сметки. По-добре им пиши още сега да ти изтрият първата ако се смилят но едва ли.
      Не трябва да си с 50$ щом си ползвал бонус кода ще имаш 27%.
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Ако не си разбрал още вече си приключил с тази зала, тъй като имаш вече 2 акаунта! Оттук нататък не те чака нищо хубаво, така че зарежи FulTilt и започни начисто в друга зала и не си прави повече от един акаунт!
    • Emo87
      Emo87
      Бронз
      Споко какво го наплашихте човека, и аз имах 2 акаунта в ФТП и им писах да ми затворят първия и така. Хората разбраха и всичко е точно! :)
    • NikSavov
      NikSavov
      Бронз
      Хаха, мерси за бързите отговори! Наистина бая съм се прецакал, ама кво да се прави... Поне ме спряхте на време.
      Ще ме светнете ли тогава къде има готини фрийроли, и дали се предлага рейбек в другите зали? Защото след изгубването на всички тези пари, не мисля, че съм готов да депозирам :)
      ПС. имам мнооого повече от 2 акаунта във ФТ (както и тук) :D
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Щом ще почваш от фриролите с рейкбек или без голяма разлика няма да видиш.

Първоначално публикувано от NikSavov

ПС. имам мнооого повече от 2 акаунта във ФТ (както и тук) :D
      Автогол след автогол ? :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от NikSavov
      Хай!
      Значи... 50те долара ги пропилях в 888покер доста отдавна... няма значение, моя грешка си е, не спазих правилата за банката и ги загубих.
      Та, взех 2 долара от БГ фрийрол във FullTilt и малко по малко ги направих $10 в акаунт, който не беше тракнат. Реших да направя втори акаунт, трактнат с PSVIP за да се възползвам от 27% рейбека.
      Играх към седмица на ниски лимити, главно омаха и натрупах бая рейк. За втори път не спазих правилата за банката и за втори път я изгубих цялата... :f_biggrin:
      Според мен, обаче трябва да се надявам на поне 2 долара рейкбек. Въпроса ми е дали начина, по който съм тракнал сметката си към PS ще ми осигури, или задължително трябва да съм с вашите $50, или депозирал мои си пари?
      Здравей NikSavov,

Рейкбекът във Full Tilt Poker се активира само при депозит от твоя страна. Можеш да си създадеш тракната сметка с код PSVIP и да не депозираш, а да играеш фрийроли, но няма да имаш рейкбек. Тук можеш да откриеш списък с най-често задаваните въпроси за рейкбека във Full Tilt Poker.

Относно 2-те ти регистрации във Full Tilt, горещо ти препоръчвам да пишеш на support@fulltiltpoker.com и да ги помолиш да затворят едната. В определени случаи това няма да е проблем, но това зависи от тях.

Поздрави,
      Станислав