Проблем с поканите

• Pasenkata
      Pasenkata
      Бронз
      Искам да регистрирам баща ми, и отварям линка от моя профил за да го регистрирам, обаче не отчита по никакъв начин че аз съм го поканил, отваря се главната страница след като съм копирал линка ми ?(
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Първо искам да ти обърна внимание, че ако баща ти има желание да играе покер през нас, то той трябва да се регистрира сам, без чужда помощ, и сам да използва сметката си.

Твоята публикация ни кара да мислим, че се опитваш да злоупотребиш с програмата ни Покани приятел, а може би и с началния капитал, затова ще информираме отдела ни за сигурност.

Колкото до поканите, стига поканените от теб приятели (а не ти) да използват изпратения от теб линк, те ще се броят като препоръчани от теб, нищо че ще виждат началната страница.

Поздрави,
      Надя
    • Pasenkata
      Pasenkata
      Бронз
      Ясно :) . А да ви информирам за да нямам проблеми, той не може сам да се регистрира тъй като е много зле с технологиите, но пък покер играе много добре, нямам цел да правя каквато и да е измама .. Ако за измама се отчита това че му помагам технически да си пусне покер програмата и да зареди сайта явно е доста натегнато положението :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей отново,

Ако баща ти има намерение да се занимава с онлайн покер, той все някога ще трябва да научи поне основите - как да се регистрира сам, да стартира покер софтуера, да си избере маси и т.н.

И колкото по-рано започне да учи и техническите подробности, толкова по-добре за него.

Ти няма винаги да си до него, докато играе, нали?

Поздрави,
      Надя