full tilt

• stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      ако някои може да помогне спряха ми акаунта в фул тилт защото пробвах да депозирам с карта Виза електорн . попитах ги какво става те ми отговориха че искат снимки на хиляди документии (нз как не искат и кръвната ти група ? ) изпратих им сичко което трябва и вече минаха над 2 дена не са ми пратили отговор и пуснали акаунта ? КАКВО ДА НАПРАВЯ НЯКОИ ЗНАЕ ЛИ?
  • 6 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Изчакай още малко и им пиши да разбереш до къде са стигнали.
      Ти ако си мислиш, че само твойта сметка проверяват и за два дена са им напълно достатъчни.
      Зареди се с малко повечко търпени, това е много важно качество за всеки играч :s_biggrin:
    • stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      ами то хубаво търпение но като ми трябват парите спешно от каде да ги търся :) )) сешташ ли се
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Ами до 2 седмици обикновено отговарят. Поне при мен е така, особено като се разнасяме с разни документи :evil:
    • stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      2 седмици wtf ??? 2 седмици няма да разполагам с акаунта си и с парите си вътре така ли да разбирам ??? тея фул тилт са е..... нещасниците чесно
    • LegionBG
      LegionBG
      Бронз
      Не съм твърдял, че ще отнеме толко време, просто при мен винаги отговора е в рамките на 2 седмици. Дано да ти отговорят по-бързо.

:evil:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей stoqn444,

За съжаление в момента не остава друго, освен да изчакаш отговора на Full Tilt Poker: възможно е да отнеме няколко дни, така че няма от какво да се притесняваш.

Докато чакаш и не можеш да играеш, можеш да използваш времето за учене: да погледнеш видеоматериалите ни, да прочетеш допълнителни статии или да направиш някой от тестовете ни.

Или пък можеш да депозираш и да играеш днес в друга покер зала, например Bodog Poker: ако депозираш поне $20/£10/€10 и генерираш поне $1 преди 24 март, 23:59 GMT (25 март, 01:59 бълг. време), ще си спечелиш билет за страхотен фрийрол за $10 000! Повече информация има тук!

Поздрави,
      Надя