50$ fulltilt

• unAbated87
      unAbated87
      Бронз
      "Твоят начален капитал от $50 от PokerStrategy.com вече е на път към сметката ти във Full Tilt Poker. Може да отнеме няколко часа, докато средствата се покажат в сметката ти"

Здравейте, извинявам се за безпокойството, но исках да попитам само обикновено колко време се чака, за да се покажат парите в сметката ми, тъй като получих този e-mail още вчера следобяд и дали забавянето е в рамките на нормалното? Благодаря предварително !
  • 4 отговора
    • ingivo
      ingivo
      Бронз
      Нормално е ,дават ги хората спокойно ,до 48 часа максимум.Мисля че днеска следобят ще ги имаш .Успех!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей unAbated87,

Виждам, че вече си със статус Бронз, което означава, че си получил безплатния начален капитал.

Успех по покер масите! И не забравяй да пишеш във форума Представи се!

Станислав
    • unAbated87
      unAbated87
      Бронз
      Еми преведени са, но парите все още не излизат в сметката :/. Сега като се сета тъкмо когато ми бяхте пратили известие, че съм удобрен и ги изпращате си проверих "personal details-a" в FT за всеки случай и бях сгрешил адреса случайно, като явно в бързината съм написал една от бувките преди другата, но веднага го и поправих.Та се питам дали поради тази причина може да се бавят от FT ?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

Имай предвид, че ако си получил съобщение, че парите ти са достигнали сметката ти, то може да отнеме до 24 часа, докато покер залата направи началния капитал достъпен за игра.

Не забравяй, че винаги можеш да изпратиш съобщение на "Помощ", ако имаш въпроси свързани с трансфера на твоите $50, за да ти бъде предоставена повече информация.

Поздрави,
      Иван