Здравейте,

• nikilul
      nikilul
      Бронз
      Казвам се Николай, на 28 години съм и живея във Варна. Покер играя от скоро и много ми допада. Предпочитам турнирите и търся своето място на някой от големите такива като EPT, PCA, WSOP :) Харесвам и игрите на живо с приятели.
      Моля да ми препоръчате книги и материали, който са крайъгълен камък, Библията на Холд'ем.
  • 2 отговора
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Здравей nikilul,

Добре дошъл в Българската общност на PokerStrategy.com! :f_biggrin:

Виждам, че си поставил високи цели пред покер кариерата си. Винаги е добре да си целеустремен, а и ако положиш усилия в правилната посока, няма невъзможни неща. Ще се радвам да те виждам често във форума. Участвай в дискусии и се възползвай от форумите за анализ на ръце - това може да се отрази единствено положително на покер кариерата ти. :)

Чети и препрочитай стратегическите статии и се възползвай максимално от видеоматериалите на сайта. Няма да съжаляваш!

Колкото до книги: Sit'n'Go Strategy на Колин Мошман е чудесно четиво.

Поздрави и до нови срещи,
      Ники
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Николай,

Добре дошъл! Със сигурност ще ти е от полза, ако наминаваш във форума на твоя адаш: този за анализ на ръце за SNG.

Ние редовно публикуваме и редица видеоматериали за турнира игра, така че имаш всички предпоставки да станеш печеливш турнирен играч! Желая ти много успех!

Поздрави,

Надя