теглене....????

• 15 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Депозирал ли си с Visa? Ако не трябва да депозираш първо, за да ти я отключи като опция за теглене. Може да депозираш минималните 10$, след което да си изтеглиш сумата, която желаеш. Това е с цел верификация на акаунта ;)

Успех :)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Благодаря на petarvalchev за отговора ;)

Ако не си депозирал с Визата няма да можеш да теглиш към нея.

Поздрави,
      Митко
    • mariqn89
      mariqn89
      Бронз
      Здравейте.Имам проблем.
      Един приятел ми остави име и парола от Фултилт с началния си капитал от 50$,имах късмета да спечеля 1-во място в един РУШ.
      Спечелих 299$,после депозирах 12 за да мога да ги изтегля,но постоянно ме връща с текст "не можем да одобрим транзакцията ви сега,моля опитайте по късно" .Преди сам използвал същата карта и сам нямал проблеми в моя профил.
      Твърде бързо действам или какво незнам,моля някои да ми обясни какво да правя
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Имената на картата и на акаунта в залата трябва да съвпадат. Ако теглиш от парите от акаунта на твоя приятел с твоята карта изобщо не се учудвай, че няма да ти одобрят транзакцията. Дори може да му блокират акаунта.
    • mariqn89
      mariqn89
      Бронз
      поискаха да сменя имената,сторих го. Картата ми вече не играе роля в стария ми профил.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      На кое да смениш имената? На акаунта? До колкото знам не е разрешено.

При теб проблема е не, че картата ти има общо с твоя акаунт, а че имената от картата ти не съвпадат с имената на акаунта на приятеля ти.
      Четете правилата на залите, за да нямате подобни проблеми.
    • mariqn89
      mariqn89
      Бронз
      Картата ми не фигорира никаде,преди повече от месец премахнах данните и от моя профил
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Оф... имената на акаунта на приятеля ти съвпадат ли с тези от картата?

Ако картата се води на Скафандър Карапопчев, а акаунта във ФулТилт (или в която и да е зала) се води на Стамат Газибаров няма как да теглиш. Имената трябва да съвпадат!
    • mariqn89
      mariqn89
      Бронз
      е как депозираш с дадена карта без проблем а когато искаш да теглиш нещата се обръщат с главата надоло.Навсякаде далавери значи,да му омръзне на човек
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Всяка зала си има Terms & Conditions. Това, че не ги четете не е проблем на залата. Ти се съгласяваш с тях още когато инсталираш софтуера. Ама нали всеки бърза да натиска Next, Next, Next и да вземе "големите" печалби. Залата изобщо не е виновна в случая.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей mariqn89,

Във форума не можем да ти помогнем: тук става въпрос за конкретен проблем със сметката ти, затова те моля да пишеш на отдела за обслужване на Full Tilt Poker и да им обясниш проблема така, както го обясни на нас (те поддържат и български език). Тогава колегите ще могат да ти помогнат да разрешиш проблема.

Освен това обърни внимание на следното: един играч има право на една единствена сметка в дадена покер зала. Ако вече си имал сметка преди, то тогава нямаш право да имаш втора сметка на твое име (независимо, че не си отворил сам втората сметка), така че е възможно да не срещнеш особено разбиране от страна на Full Tilt Poker: все пак не може просто да "наследиш" сметка от друг играч. Възможно е тегленето изобщо да не бъде одобрено, ако твоят приятел си е регистрирал сметката, а картата е на твое име.

Поздрави,
      Надя
    • mariqn89
      mariqn89
      Бронз
      в случай че депозирам още един пат с данни на момчето,възможно ли е трансвера да се осъществил?
    • joeann
      joeann
      Бронз
      Сега ще ви блокират сметките и на двамата!
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Навсякаде далавери значи,да му омръзне на човек

Нагазил си в лайната до шията, да се опитваш да правиш далавери!

Чудо ще е ако не блокират и двете ви сметки - завинаги!
      Никъде не обичат мошениците на дребно!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mariqn89
      в случай че депозирам още един пат с данни на момчето,възможно ли е трансвера да се осъществил?
      Както и другите членове са те посъветвали, никак не е препоръчително да споделяте данни за сметките, особено пък кредитни карти и т.н.

Рискуваш само да си докараш неприятности.

Пак те съветвам да пишеш на отдела за обслужване на клиенти, защото има вероятност да затворят сметката, ако се опитваш да регистрираш чужди кредитни карти (тоест, принадлежащи не на притежателя на покер сметката).

Поздрави,
      Надя