Вече съм регистриран... Как да се възползвам от 50$?

• 92Mix
      92Mix
      Глобален
      Здравейте,

преди няколко дни взех теста и се надявах да се възползвам от 50-те долара, но се оказва, че имам право да депозирам само във ФулТилт, а за съжаление вече съм регистриран там. Има ли опция да ми бъдат дадаени 50$ в друга зала? А очаква ли се в скоро време да бъде добавена нова зала?
  • 2 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей 92Mix,

За съжаление този месец може само и единствено в FullTilt Poker (за Българи).

Ще те помоля да проверяваш началната страница и да следиш новините, възможно е началото на месеца да се добави още една зала.

Поздрави,
      Митко
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей 92Mix,

Ти обаче винаги можеш да се възползваш от нашите предложения, ако просто направиш минимален депозит в някоя от партньорските ни покер зали, в която досега не си имал сметка.

Ние например препоръчваме в момента PokerStars: ако сметката ти е създадена по нашето указание за бонус, и депозираш поне $10 преди 3 април, 03:59 GMT (06:59 бълг. време), то тогава ще можеш да се включиш в страхотен фрийрол с награден фонд $10 000, освен че ще получиш и най-добрия бонус за първи депозит!

Повече информация има тук:

:diamond: $10 000 Фрийрол за депозирали в PokerStars през април

Играта ти в PokerStars ще ти носи StrategyPoints, с които ще си осигуряваш повече учебни материали :)

Поздрави,
      Надя