Въпрос

• pepitoto
      pepitoto
      Бронз
      Добър ден,
      Преди около седмица бащата се регистрира във Фул тилта с ваш код по моя идея заради 100 доларчета ,които ще взема,а и че ще може да ползва 50$ начален капитал.Днес мина теста и му изписа,че защото е регистриран вече неможе да ползва бонуса от 50$...Нали е тракнат към вас със код никът му е "pepitoto" този ,от който пиша .Сребърен статус е заради събрани парички от фреероли и играенето с тях на кеш масите.Досега не е депозирал никакви пари.С две думи въпроса ми е -като е тракнат към вас,регистриран с ваш код пак ли неможе да ползва 50$ начален капитал във фул тилта ?Немога да схвана...Да няма 9999 кода за различни регистрации във тилта тракващи към вас ?( ;( ?
      И питане за мен си ( "parodiq" ми е ника ) .Тия 25$,които вече тои е заработил за мен,чре стратеги пойнтс,които е направил ще може ли да ги изтегля сега ?Ако не поне,ще мога ли да ги използвам в някоя зала за игра ?Или ако съм разбрал правилно ще мога да ги барна чак като събевре 5000SP и да зема цялата сума на куп ?
      ПС:Пиша от неговия acc-че не е голям компютарен спец :D :D :D .
  • 7 отговора
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Направо си се оплел като пате в калчища. Съвета ми е - регистрирай и майка си, сестра/брат са също бонус точки.
    • pepitoto
      pepitoto
      Бронз
      Бащата е достатъчен,вече ми докара 25$ :D .Остават останалите 75$ :tongue: . ПC:Добра идея даваш,жалко,че майка ми и баба ми не играят покер :f_mad: . :D .
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей parodiq,

В интерес на истината, цялата история не изглежда много невинна: ако баща ти има трудности с форума ни, то тогава как избира покер маси и настройва покер софтуера.

Моля те да използваш само своята сметка, защото иначе ни караш да мислим, че сметката на баща ти е фиктивна и ти си притежател и на двете сметки.

Баща ти трябва сам да пише на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ.

Ако ти имаш въпрос за своята сметка, пиши във форума с нея.

Поздрави,
      Надя
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Добре,щом такъв е реда ще го спазвам разбира се :) .Ще говоря с него да cе свърже лично c вас.Cега по моето питане.От това,което прочетох,разбрах,че чак,когато препоръчаният от мен играч достигне 5000SР ,чак тогава бих могъл да ги изтегля 100-те $ на куп.Има ли възможност това да стане преди това или да се използват за игра поне първите 25$ ?Или съм разбрал погрешно :) ? А и още едно въпросче.Може ли да се прехвърлят FТР от един човек на друг,както пари в тилта? Извинявам се за липсата на нови редове,но,но си цакам от gsm-а.Поздрави,Анто.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Можеш да теглиш от промоционалната си сметка веднага щом събереш поне $50 по тази сметка, независимо дали това е бонус от един препоръчан от теб играч или повече.

Повече информация за тегленето има в секцията "Покани приятели".

Колкото до втория въпрос: да, възможно е да прехвърлящ пари от една сметка в друга в рамките на Full Tilt Poker. За целта просто отиди на Cashier -> Transfer.

В случай обаче, че искаш да прехвърлиш парите, за да ги изтеглиш веднага след това, може и да ти поискат първо да играеш с тях, преди да можеш да теглиш.

Поздрави,
      Надя
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,
      А Full tilt points могат ли да се прехвърлят или вече за такъв спечицифичен въпрос трябва да се обърна дирекнто към техния support:) ?Мерси предварително за отговора,достатъчно време ти отнех вече .Лека вечер от мен :) .
      Поздрави ,Анто.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от parodiq
      Здравей,
      А Full tilt points могат ли да се прехвърлят или вече за такъв спечицифичен въпрос трябва да се обърна дирекнто към техния support:) ?Мерси предварително за отговора,достатъчно време ти отнех вече .Лека вечер от мен :) .
      Поздрави ,Анто.
      Здравей Анто,

FTP точките не могат да се прехвърлят между потребители в покер залата.

Поздрави,
      Станислав