arsenalpz-СНГ и МТТ

• arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Здравейте на всички казвам се Манол.Живея в Пазарджик,а за покера разбрах миналата година и си направих сметка в Покерстарс,за да играя с виртуални пари(за жалост затова няма как да съм тракнат към Покерстратеджи там).Преди около половин година научих за сайта,взех началния капитал и след добър старт и игра по стратегиите по време на тилт от загубата на няколко бай ина се качих на по-висок лимит и изгубих всичко.Преди около 2 седмици кешнах 50 долара от БЛТ като се бях класирал чрез ФТП точки и започнах ССС ръш покер.До вчера бях брейк ивън като бях спечелил малко само от рейкбек,но вчера след като бях 3 дена на вила реших да запиша 6к гарантирани за 1$ и станах 5ти за 406$.Така се сбъдна желанието ми да разполагам с банка за МТТ.
      Започнах този блог за да може тука да си ъпдейтвам успехи/неуспехи и дано успея да направя нещо с тези пари.Сега ще си поставя и целите ми за следващия месец.

1.Да изиграя поне 40МТТ с бай-ин до 3$ 2.Да изгледам всички видеа за МТТ за моя статус(вече съм изгледал повечето,но ще ги прегледам пак). 3.Да си довърша книгата на Дан Харингтън първа част и да започна втора. 4.Когато нямам време за МТТ да си продължавам ССС ръш,като мисля,че мога без проблем да направя нужните точки за Iron Man.
      5.Да се опитам да направя блога интересен и се надявам да не остане монолог.
  • 40 отговора
    • mirchevbg
      mirchevbg
      Бронз
      Браво,успех :f_cool:
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Здравейте покер фенове днес сигурно няма да имам време за турнири,затова мисля да поцъкам малко ръш.Изтеглих си триал версията на Покер тракер,но нещо не мога да се оправя с нея така,че ако някой може да помогне ще съм много благодарен.

Ето и едно поздравче
    • bgnuts
      bgnuts
      Бронз
      И аз не мога да се оправя с тези софтуери но с покертакера триал версиата се оправих но тя не става за статистики на масата защото е триал и затова я изтрих .. Пожелавам ти успехи
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Пожелавам ти успех с начинанието, а относно покер тракер-а ако искаш ми пиши мисля че ще мога да ти помогна. Бтв мисля че не поддържа ръш, щото аз имам $50 от един ръш турнир, а ми изкарва само входа.
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Добавих те в общност утре ако имаш време да ми обясниш ще съм ти много благодарен.Ако не стане с покер тракера ще си дръпна холдем мениджъра триала и за тези 15 ако се справям добре на НЛ25 може и да си го купя.
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Така реших да си попиша малко в блога.Последно време нямам много време за покер,тъй като се готвя за конкурс и не съм играл турнири.За сметка на това си цъкам НЛ10 ръш и съм много доволен от рибата.Сигурно има и доста хора от покерстратеджи,които са недоразбрали статиите :D :D Поне на мен Оупън лимпове със всеки чифт от бутона и СБ не ми изглеждат много логични.Също и забелязвам,че се навъдиха доста минрейзъри явно покрай турнирите са се метнали на ръша,така че засега се справям добре.Скоро ще си оправя и компютъра и ще мога да поствам и ръце и графики,че така бая тъпо става.
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      А и днес видях,че юни сайпръс хил идват в бг та да ви поздравя с една тяхна песничка,пък и дано успея да ида като дойдат.
      http://www.youtube.com/watch?v=QrWnH7cV_-c
    • accetone
      accetone
      Бронз
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Така да направя един ъпдейт след не много успешната седмица.Почти не играх МТТ,защото просто нямаше време изиграх само един мулти ентри,от който съм на нулата с 2 мин кеша от 4 входа.Поиграх и доста НЛ10 ръш ССС без особен успех,като в повечето случаи това се дължеше на мои грешки главно от левелване и т.н.Ще гледам да ги изчиствам занапред.Сигурно другата седмица ще си дръпна и част от банкрола за да си купя монитор и без това искам да си премина плавно през лимитите,а не заради един кеш от турнир да пропусна 1-2.

Настоящ банкрол:488.66$
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Ето и една песничка не знам дали сте чували групата,но съм им голям фен.
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Здравейте мисля да си направя днешния ъпдейт.Реших да потърся спонсорство за 2 ръш турнира тъй като са с рибай и аддон и искам да ги играя на 4 маси и входа става вече малко голям за моя банкрол.Сигурно ще ги играя така или иначе дори да не ме спонсорират но само на по 2 маси пък дано да успея да ударя нещо голямо.Ако някой чете ето линк към темата ми за спонсориране.
      Triple Guarantees Sunday 2 rush MTTs
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Реших днес да направя ъпдейт на монолога(блога),тъй като няма да ме има в следващите 6-7 дена.Вчера играх 3 турнира като за 2 от тях се надявах да бъда стейкнат,но нямах особен успех и само durrrrr789 изяви желание.Плана ми беше да изиграя 2 ръш турнира с по 4 входа,но след като нямах средства за рибай и аддон,и като видях на първия каква рулетка е се отказах от втория и записах един диип стак за същите пари.Там нещата потръгнаха идеално като се удвои и утроих на две от масите с аса,но като навлязохме в пуш и фолд фазата стана мазало.Всеки път когато ми платиха пуш доминирах префлоп и всичките пъти загубих,а на една от масите,на която бях с по-голям стак се стакнах на търна с топ 2 чифта и ме би флъш дроу,който излезна на ривъра.Третия турнир,който изиграх беше преди тези двата,като там завърших 31 и взех 45$.

Банкрол:504$

П.П Чака ме яко грайнд на китарата,че в сряда отивам на Кюстендил за един конкурс.Wish me luck :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Първоначално публикувано от arsenalpz

П.П Чака ме яко грайнд на китарата,че в сряда отивам на Кюстендил за един конкурс.Wish me luck :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
      Свириш на китара :P Какъв е този конкурс ? И аз съм китаристче - домашно само че :)
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Свиря на класическа китара.Уча в музикално училище,а конкурса е в Кюстендил,като няма много големи награди,но мога да взема едногодишна стипендия.
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      You are my man! Много уважавам класическите китаристи (pow).
      Успех с конкурса! Стискам палци.

Съжалявам за спама.
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      Така днес поиграх малко ръш,като съм около 3 стака напред.Сега отивам да стягам багажа и ще играя чак след 4 дена.Май не съм ставал за толкова време от масите отдавна,затова смятам,че ще се завърна с нови сили и по-мотивиран.

Банкрол:512$

П.П.Искам да попитам мога ли примерно да направя 300$ депозит и след това да дръпна всичко и да си оставя само към 150$,а пак да чистя 300$.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от arsenalpz
      Свиря на класическа китара.Уча в музикално училище,а конкурса е в Кюстендил,като няма много големи награди,но мога да взема едногодишна стипендия.
      В читалището бе братко? :s_o: Звънни за по бира като си тук или когато е конкурса да послушам поне. Всички обичаме класическата китара, а пък испанската, олелее...

Поздрави,
      Христо
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      Пффф, и аз съм фен на класическата китара и то на изпълнения на живо но не сте ми удобни с дестинацията. Ако все пак имаш нещо записано и качено в нета даи линк. Ти поне ако влезеш в тилт сигурно дръпваш няколко акорда и си готов.
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      [quote][i]

П.П.Искам да попитам мога ли примерно да направя 300$ депозит и след това да дръпна всичко и да си оставя само към 150$,а пак да чистя 300$.[/quote]Не! Като направиш теглене ти се анулират всички бонуси които чистиш в момента