Сигурност на лични данни.

• faceofdead
      faceofdead
      Бронз
      Днес обясних на леля ми , че съм се регистрирал във вашия сайт и сте ме "спонсорирали" с 50$ , като аз не съм вкарал реални пари в клиента...

Започна адски голям скандал , как съм могъл да си дам личната карта , да си вкарам информацията от дебитната карта в клиента и че вече съм ограбен и чужди хора теглят кредити използвайки моито лични данни... Аз за съжаление нямаше как да и обясня с прости думи че Вие сте най-големия и сигурен сайт за спонсориране на покер играчи ( да не говориме за покер старс и фул тилт като клиенти) и че няма никакъв шанс за злоупотреби...(да не споменавам "покера като наркотик" , "защо някой държави са баннати а други не" , "защо хоста на сайта е в *една от най-криминалните области*)

Параноя , параноя...

Та , може ли само да ми копирате или напишете с прости думи , частта която пояснява точно тази защита на личните данни ? Благодаря предварително....
  • 4 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Типично за хора от "старото" поколение. На наще още не мога да им обясня, че онлайн разплащанията са нещо напълно нормално и риска е по-малък, отколкото да отида до магазина и някой да ме обере :D :D :D Загубена кауза ако питаш мен :D :D :D
    • faceofdead
      faceofdead
      Бронз
      Лошото е че правят от мухата-слон и утре цялата фамилия ще знае и ще ми пили на главата...
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      За по - лесно избягвам да говоря за това и да давам обяснения, защото никой няма да ме изслуша и разбере. Щом вече си се "издал" ти пожелавам успех, но в моя случай това е мисия невъзможна.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Препоръчвам ви да прочетете статията: "[URL= http://bg.pokerstrategy.com/strategy/popularize-poker/1791/1/]Защо да популяризираме покера?[/URL]"

Идеята е, че колкото по-популярен спорт става покера, толкова по-малко хора ще имат негативни предразсъдъци за него.

@faceofdead и сигурността на личните данни

PokerStrategy.com е международно покер училище и общност с над 4 милиона потребители и около над 1000 служителя. PokerStrategy.com е надлежно регистрирана в Гибралтар, част от Европейския съюз.

Личните данни се третират напълно конфиденциално. Те се използват само в рамките на кратката проверка на самоличността и след това се изтриват.

Ако не правим проверка на самоличността, няма как да се защитаваме срещу злонамерени потребители, които желаят да получат безплатния начален капитал повече от веднъж.

Поздрави,
      Станислав