относно втори начален капитал

• elka67
      elka67
      Бронз
      Здравейте ! Получих съобщение,с което ми казвате,че съм одобрена за втори начален капитал ,който мога да получа във Фултилт до края на месеца.На компа имам инсталирана залата ,изтеглена през вас . Направих си акаунт,но забравих да въведа кода-PS150.Въпроса ми е ще получа ли парите .Ако не,дали може да се направи нещо?
  • 11 отговора
    • Novakov
      Novakov
      Бронз
      Това да не е съобщение от Фиш-компанията? Щото и аз искам втори начален капитал :D
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей elka67,

Щом си създала сметка отговаряща на нашите изисквания, след като си била избрана за начален капитал, то той трябва да бъде до 72 часа на твое разположение.

Можеш да изпратиш съобщение на отдела ни за връзка с клиенти, тъй като там може да се разгледа твоята сметка по-подробно, без да се публикува информация свързана с твоите покер сметки.

Благодаря за разбирането.

Поздрави,
      Иван
    • elka67
      elka67
      Бронз
      Здравей, IvanPS ! Сметката ми е по всички изисквания,само забравих да въведа кода PS150.Това проблем ли е за получаване на втория начален капитал.Ако пиша на отдела за обслужване на клиенти на български може ли,или на английски трябва.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от elka67
      Здравей, IvanPS ! Сметката ми е по всички изисквания,само забравих да въведа кода PS150.Това проблем ли е за получаване на втория начален капитал.Ако пиша на отдела за обслужване на клиенти на български може ли,или на английски трябва.
      Здравей elka67,

Както PokerStrategy.com, така и Full Tilt Poker предлагат обслужване на клиенти на български език.

Вторите $50 вече са изпратени по сметката ти във Full Tilt. Ако има някакви проблеми, например неправилен бонус код, покер залата ще ни информира и съответно ние ще свържем с теб.

На този етап е необходимо просто да изчакаш още няколко часа.

Поздрави,
      Станислав
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Novakov
      Това да не е съобщение от Фиш-компанията? Щото и аз искам втори начален капитал :D
      Здравей Novakov,

Вторият начален капитал се предлага на ограничен брой потребители избрани по случаен принцип или по предварително задени критерий. Тази промоция не е постоянна. Провеждаме я няколко пъти в годината и всеки път условията са различни.

Хората, които са избрани, получават имейл от нас с предложението за втори начален капитал. Ако не си получаваш имейл от нас, за съжаление няма да си част от хората, на които им е предложен втория начален капитал, но това не означава, че за в бъдеще няма да ти бъде предложен такъв.

Поздрави,
      Станислав
    • elka67
      elka67
      Бронз
      Здравейте ! Както писах преди,при създаването на сметката във Фултилт забравих да въведа бонус кода PS150.Размених няколко съобщения с отдела ви за обслужване на клиенти,но така и не разбрах има ли смисъл да пиша на Фултилт?При положение,че не съм вкарвала никакъв бонус код,могат ли да тракнат сметката към вас и да получа втория капитал?
      Само да уточня : НЕ съм имала сметка преди в Тилта,създадох я ,като получих предложението ви. И не съм сбъркала кода,а въобще забравих да го въведа.Въпроса ми е :Има ли някакъв шанс да ме тракнат към вас,ако им пиша ?
    • achko
      achko
      Бронз
      Ако си изтеглила софтуеъра на фул тилт от линка на покерстратеджи вероятно си тракната даже и да не си въвела бонус кода. Попитай съпорта на фултилт дали сметката ти е тракната ..
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Най-лесно ще провериш като просто опиташ да се регистрираш във фрийрола на покерстратеджи ,ако не ти даде да се регистрираш значи не си тракната :) ...Мисля ,че беше от 20.00 бг време и е турнири /частни...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте ! Както писах преди,при създаването на сметката във Фултилт забравих да въведа бонус кода PS150.Размених няколко съобщения с отдела ви за обслужване на клиенти,но така и не разбрах има ли смисъл да пиша на Фултилт?При положение,че не съм вкарвала никакъв бонус код,могат ли да тракнат сметката към вас и да получа втория капитал?
      Само да уточня : НЕ съм имала сметка преди в Тилта,създадох я ,като получих предложението ви. И не съм сбъркала кода,а въобще забравих да го въведа.Въпроса ми е :Има ли някакъв шанс да ме тракнат към вас,ако им пиша ?
      Здравей elka67,

SByouths е прав: с фрийрола на PokerStrategy.com довечера най-бързо ще разбереш дали сметката ти е тракната.

Можеш да намериш турнира по ID: 219706935, регистрацията вече е отворена, така че можеш да пробваш да се регистрираш.

Ако не успееш да пробваш така, можеш да пишеш на Full Tilt Poker - имай предвид обаче, че те ще могат само да ти кажат дали сметката ти е тракната или не. В случай, че не е, те няма да могат да го променят.

Поздрави,
      Надя
    • elka67
      elka67
      Бронз
      Здравейте! Успях да се регистрирам,значи съм тракната към вас!Защо тогава да не мога да получа капитала?Благодаря на SByouths и Надя за идеята за Фрийрола.Поне ще поиграя да посвикна със софтуера.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте! Успях да се регистрирам,значи съм тракната към вас!Защо тогава да не мога да получа капитала?Благодаря на SByouths и Надя за идеята за Фрийрола.Поне ще поиграя да посвикна със софтуера.
      Здравей elka67,

Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто "Помощ", за да могат колегите да ти помогнат :)

Само те имат достъп до информацията по сметката ти, затова е необходимо да пишеш на тях.

Поздрави,
      Надя