Два акаунта - едно домакинство!? Разрешено/възможно!?

• darkyto
      darkyto
      Бронз
      Здравейте
      Сравнително нов съм ту и искам да опитам възможно ли е от едно домакинство да играят два акаунта и позволяват ли го това покер залите!? Някой ако се е сбъслквал с проблема моля нека каже тъй като не ми се иска да рискувам акаунта си създавайки втори на брат ми от едно и също ай-пи....
      Играя главно Pokerstars / Bwin

Благодатя предварително за отговора
  • 2 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей darkyto,

Както ние, така и покер залите разрешават повече от един човек от дадено домакинство да има регистрация при тях. За всички е ясно, че често един компютър се ползва от много хора.

Изискването на покер залите, както и на PokerStrategy.com, е хората сами да си създават и ползват регистрациите. Тоест не е приемливо да помогнеш на сестра си (например) да се регистрира в PokerStars и после да и помагаш с играта на покер.

Поздрави,
      Станислав
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      в покерстарс мисля че като се регистрираш имаше опция за членове на семеиството който също ползват залата съпруга/съпруг син и т.н и там маркираш и пишеш съответния ник и няма проблем :) но питаи пак съпорта де да не стане обърквация :) естествено не се позволява игра на една и съща маса /кеш игрите/ и ХУ с двата акк :) успех по масите