Фул Тилт - Вадене на сума!

• damaPICA
      damaPICA
      Бронз
      Здравейте,

Направих 130$ и 1100 ФТП във Фулл ТИЛТ от 50$ началния капитал!

Мога ли сега да изтегля дадена сума,регистрирах се в МБ през ПС и очаквам да ми се верифицира дебитната карта. Когато вляза обаче на withdraw ми дава няколко начина и МБ е един от тях ,но защо няма SELECT на него да го избера и да продължа напред???

Съвети как да процедирам в случая? (чета,че е нужно да се депозира мин 10$ и 100ФТП ,но не знам отнася ли се за моя случай,след като вече имам над 1000ФТП???

Предварително благодаря: Ива
  • 8 отговора
    • BigFish2010
      BigFish2010
      Бронз
      Май трябва да депозираш и да представиш документите,които ще поискат 100% от залата.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей damaPICA,

Повечето методи за теглене изискват предварителен депозит, опасявам се, че и Moneybookers е сред тях.

Възможно е и да ти поискат документи, но това идва едва след като си поискал теглене.

Предлагам ти да погледнеш тази страница и при въпроси да пишеш на cashier@fulltiltpoker.com.

Поздрави,
      Надя
    • damaPICA
      damaPICA
      Бронз
      Благодаря за съветите:)
    • SathL0n
      SathL0n
      Бронз
      Здравейте !
      Искам да попитам направих 1500 $ колко ФТП ми е необходимо за да мога да си ги изтегля :?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от SathL0n
      Здравейте !
      Искам да попитам направих 1500 $ колко ФТП ми е необходимо за да мога да си ги изтегля :?
      Здравей SathL0n,

За началния капитал ли става дума? Трябва да си събрал поне 1000 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш пари, но повечето опции за теглене изискват да си депозирал предварително.

Препоръчвам ти да погледнеш страницата на Full Tilt за теглене, линк има по-нагоре в темата.

Освен това искам да те посъветвам да се придържаш към управлението на банката: за да направиш $1500 от $50, трябва да си играл на непосилни за банката си лимити, а това не е препоръчително, за да се избегне риска от банкрут :) Помисли над това :)

Поздрави,
      Надя
    • SathL0n
      SathL0n
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравейте !
      Здравей SathL0n,

За началния капитал ли става дума? Трябва да си събрал поне 1000 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш пари, но повечето опции за теглене изискват да си депозирал предварително.

Препоръчвам ти да погледнеш страницата на Full Tilt за теглене, линк има по-нагоре в темата.

Освен това искам да те посъветвам да се придържаш към управлението на банката: за да направиш $1500 от $50, трябва да си играл на непосилни за банката си лимити, а това не е препоръчително, за да се избегне риска от банкрут :) Помисли над това :)

Поздрави,
      Надя
      Здравей !
      Разглеждайки форума се натъкнах на въпросното ФТП и се зачудих понеже сега има турнири двойни и троини тарантирана печалба колко такива глупави точки трябва да направи човек за да може да си изтегли парите и изобщо тези,който печелят 5 00 000 $ (или повече ) колко ли ФТП им трябва за да си ги изтеглят ?!? Защото за 50$ ми трябват 1000 фтп , а за над тях 100 каква е формулата за теглене и покриване на дадени ФТП точки ???
      П.С. Пари се правят бавно но лесно се харчат, относно лимити АЗ други пари освен този начален капитал не смятам да инвестирам в хазарт !
    • Nadia
      Nadia
      Бронз

Здравей !
      Разглеждайки форума се натъкнах на въпросното ФТП и се зачудих понеже сега има турнири двойни и троини тарантирана печалба колко такива глупави точки трябва да направи човек за да може да си изтегли парите и изобщо тези,който печелят 5 00 000 $ (или повече ) колко ли ФТП им трябва за да си ги изтеглят ?!? Защото за 50$ ми трябват 1000 фтп , а за над тях 100 каква е формулата за теглене и покриване на дадени ФТП точки ???
      П.С. Пари се правят бавно но лесно се харчат, относно лимити АЗ други пари освен този начален капитал не смятам да инвестирам в хазарт !
      Здравей,

Точките са едни и същи, независимо от печалбите :) Ако депозираш сам обаче, тогава трябва да събереш само 100 Full Tilt Points.

Колкото управлението на банката: то няма нищо общо с това дали един играч депозира сам или не. Ти самият казваш, че не желаеш да инвестираш лични средства и това е твое право. Нашите съвети имат за цел просто да ти помогнат да не загубиш целия си капитал набързо-набързо.

Поздрави,
      Надя
    • SathL0n
      SathL0n
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia

Здравей !
      Здравей,

Точките са едни и същи, независимо от печалбите :) Ако депозираш сам обаче, тогава трябва да събереш само 100 Full Tilt Points.

Колкото управлението на банката: то няма нищо общо с това дали един играч депозира сам или не. Ти самият казваш, че не желаеш да инвестираш лични средства и това е твое право. Нашите съвети имат за цел просто да ти помогнат да не загубиш целия си капитал набързо-набързо.

Поздрави,
      Надя
      Мерси Наде :)