Проблем

• Drail
      Drail
      Бронз
      Привет! Минах теста и пратих снимки на личната си карта за верификация. Днес от сайта са ми върнали писмо, но за съжаление е на руски и не мога да си го преведа. Какво да правя?
  • 10 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Drail,

Съжалявам за ситуацията, която е възникнала с кореспонденцията. Ще говоря с отдела за клиенти и ще ти пиша тук.

Поздрави,
      Деси
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Drail,

Всичко е наред със сметката ти. Ще си получиш началния капитал до 48 часа най-много.

Поздрави,
      Деси
    • kotki
      kotki
      Бронз
      Звравейте аз също минах теста успешно пратих копието на личната карта и снимката на която държа личната си карта, върнаха ми мейл че снимката на която държа личната карта не е достатъчно ясна.
      На 12 ноември пратих наново копието на личната карта и добра снимка на която държа личната си карта, но досега не съм получил 50те долара.
      Става дума за 888.com пасифик покер.
      Ще съм благодарен ако е възможно да проверите ситуацията.
      Благодаря!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей kotki,

В такива ситуации е най-добре да се свържеш първо с отдела за обслужване на клиенти (можеш да им напишеш съобщение в менюто Помощ), защото те могат директно да проверят какво се случва.

В този случай по изключение се свързахме с отдела за обслужване на клиенти и можем да те уверим, че те ще се опитат да преведат началния капитал в следващите 48 часа.

Поздрави,

Надя
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      И аз да споделя проблем.
      Забелязах, че сте ми обновили точките СП но за 15, 16, и 17ти от Покерстарс съм получил 0 точки което е абсолютно невъзможно там играя всеки божи ден ;)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Имай предвид, че за PokerStars последните точки са от 15-и ноември, възможно е да получиш точките за този ден при следващото актуализиране, а за 16-и и 17-и все още не сме получили официална информация.

Ако до няколко дни не си получил своите StrategyPoints за 15.11.09, трябва да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти (в менюто Помощ), за да могат те да проверят каква е ситуацията. Желателно е да им дадеш възможно най-много информация за играта си (например колко Base FPP (VPP) си събрал, за кои дни липсват точките и т.н.

Благодарим ти за съдействието!

Поздрави,

Надя
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Дам видях сега се е оправило но снощи като си гледах точките може би е имало някакъв бъг в сайта защото на ПС ми излизаха и 16 и 17 с нулева стойност
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Възможно е понякога да получим непълна информация от покер залите и заради това да се е получило такова объркване.

Радвам се, че сега всичко е наред.

Поздрави,

Надя
    • kiliq90
      kiliq90
      Бронз
      в bet365 дават ли бонуса
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление в момента bet365 не е една от покер залите, в които предлагаме безплатен начален капитал.

Можеш да си избереш друга зала от този списък. След като си избереш друга покер зала и си създадеш сметка в нея, просто напиши съобщение на отдела за обслужване на клиенти и им кажи коя покер зала си си избрал и кое е потребителското ти име в нея.

Поздрави,

Надя