Сгрешил съм си акаунта при попълването.

• totoe44
      totoe44
      Глобален
      При попълването на акаунт във Fulltiltpoker съм си объркал nickname и искам да разбера мога ли да си го сменя . Иначе съм направил тестта и съм дал данни за самоличност ?(
  • 6 отговора
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

За подобни проблеми трябва да пишеш на 'Помощ', за да се свържеш с отдела за връзка с клиенти, за да може да ти бъде асистирано при този проблем.

Поздрави,
      Иван
    • totoe44
      totoe44
      Глобален
      Свързвам се с тях , но ми обесняват , че немогат да ми ги преведът в СГРЕШЕНИЯ акаунт , не могат да разберат , че съм ОБЪРКАЛ ПРИ пъсането !!!
    • totoe44
      totoe44
      Глобален
      Явно няма да ми ги преведът САМО КЪДЕТО СИ ДАДОХ ЛИЧНИТЕ ДАННИ !!!!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей totoe44,

Ти си одобрен за получаването на безплатния начален капитал и ще можеш да го получиш веднага след като започнем да го предлагаме и в друга покер зала освен Full Tilt Poker.

Колегите ми от отдела за обслужване на клиенти могат да променят сгрешени потребителски имена, само когато става въпрос има малка грешка при изписването (например една буква) и покер залата ни потвърди, че подобно потребителско име не съществува. В твоя случай това не е така и затова не можем да променим потребителското ти име във Full Tilt Poker.

Както написах в началото, ти оставаш одобрен за получаването на безплатните $50 и ще ги ти изпратим, веднага когато имаме нова покер зала за целта.

Поздрави,
      Станислав
    • totoe44
      totoe44
      Глобален
      Ако съм сбъркал само 1 буква става така ли ?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от totoe44
      Ако съм сбъркал само 1 буква става така ли ?
      И ако покер залата ни съобщи, че първоначално написаното от теб потребителско име не е регистрирано при тях, което за нас е потвърждение, че потребителското ти име е било сгрешено.

Поздрави,
      Станислав