Здравейте

• imanov
      imanov
      Бронз
      Здравейте,
      Регистрирах се,преминах теста успешно и получих своята първоначална банка - за което благодаря.Но има нещо с точките,което май ми убягва - на сайта на Cake Poker пише,че 1$ рейк = 1 FPP.Тук на сайта е дадено че 1$ рейк в тази зала = 3 Strategy Points.Аз имам 12 FPP,но тук в Strategy като се логна ми изписва 10 Strategy Points... не трябва ли да са 36?
  • 4 отговора
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Има едно плюсче до залата в която играеш, като го нацъкаш ти отваря по дати за кой ден колко тички имаш.
      Повечето зали се движат с 2-3 дни закъснение за това е такава разликата
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Плюс това мисля, че се взима само рейка който ти си направил. В смисъл че е взет от твойте залагания а не общия рейк, който ти го дава за всяка ръка, в която са ти раздадени карти.
    • imanov
      imanov
      Бронз
      Първоначално публикувано от klavistratche
      Има едно плюсче до залата в която играеш, като го нацъкаш ти отваря по дати за кой ден колко тички имаш.
      Повечето зали се движат с 2-3 дни закъснение за това е такава разликата
      Не е от закъснението понеже не играх 3 дни,а точките са си толкова....
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      @ imanov: Здравей и добре дошъл!

Имай предвид следната информация относно Frequent Player Points:

When you are dealt cards in a real money ring game, you'll earn 1 FPP for every dollar raked. At Cake, we believe a penny played should be a penny earned, so we're accurate down to the penny when it comes to FPPs. For example, if your table was raked $1.25, you will receive 1.25 FPP
      Това означава, че ти получаваш 1 FPP за всеки един долар рейк, платен на твоята маса. Тоест - може твоето участие в този един долар да е само един цент, и другите играчи да са допринесли за останалите 99 цента, но ти все пак ще получиш 1 FPP, ако си участвал в ръката. Така че за FPP се взима предвид рейка, платен от всички играчи.

За разлика от FPP обаче, за нашите StrategyPoints роля играе само рейкът, платен от теб.

Реално, за да получиш 12 FPP, са платени от всички играчи общо $12 рейк, но твоето участие в тях не е 100%, затова и броят StrategyPoints са по-малко.

Надявам се това обяснение да е било достатъчно ясно :)

Поздрави,

Надя