Подобрете комуникацията с приятелите

• numpaf
      numpaf
      Бронз
      Промотирам услугите на PokerStrategy чрез сайта си и доста хора се регистрират като мои приятели. Проблемът е, че комуникацията с тях е много затруднена. Не смятате ли да подобрите функциите на секция Общност? Най-голямата пречка е, че не могат да се пращат съобщения преди да е изпратена и съответно приета покана. А когато се опитам да пратя покана за приятелство, ми изписва "Данните не бяха записани в базата данни." :f_confused:

Само за месец март имам двама приятели, които са получили началния капитал, но незнайно защо не са играли, нямат нито една точка. Искам да им пиша, за да ги питам дали имат нужда от някаква помощ, да им дам напътствия, ако трябва и т.н. Друг пък игра, но спря на 14 точки :s_evil: .

Сигурен съм, че има и други в подобна ситуация. Обяснете поне за тази грешка - Данните не бяха записани в базата данни.
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей numpaf,

Благодаря ти за предложението!

Аз съм съгласен с теб, че ако имаш възможност за комуникация с препоръчаните от теб приятели, можеш да им дадеш напътствия в техните първи стъпки в онлайн покера.

Ще обсъда предложението ти с моите колеги отговорни за програмата Покани приятел.

Поздрави,
      Станислав