сметка

• stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      искам да попитам някои компетентен :) да ми пуснат сметката в фулл тилт заштото я замразиха след като се опитах да депосирам ??? и ми искат 5 докуумента пратих сичко лични карти снимка на виза електрон и сега искат сметка за ток или нещо такова (на мое име ) еми като живея с наще как сметката да е на мое име ?????? нямамм никаква сметка на мое име как да им докажа че живея там ?????? и защо изобщо искат такожа нещо скапания американски саит?????
  • 18 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от stoqn444
      искам да попитам някои компетентен :) да ми пуснат сметката в фулл тилт заштото я замразиха след като се опитах да депосирам ??? и ми искат 5 докуумента пратих сичко лични карти снимка на виза електрон и сега искат сметка за ток или нещо такова (на мое име ) еми като живея с наще как сметката да е на мое име ?????? нямамм никаква сметка на мое име как да им докажа че живея там ?????? и защо изобщо искат такожа нещо скапания американски саит?????
      Здравей,

Мога да те уверя, че това е част от стандартната процедура за проверка на сметки на повечето покер зали, а не само на Full Tilt Poker.

Ако адресът ти при тях съвпада с този на личната карта, им изпрати отново задната страна и им обясни, че живееш с родителите си. Сигурна съм, че ще има решение на проблема :)

Поздрави,
      Надя
    • stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      мерси за информацията значи да им пиша че няма как да им представя сметка с мое име ?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

Можеш да добавиш това пояснение, когато прилагаш необходимите документи, за да си сигурен, че няма да ти бъде поискан повторно дадения документ.

Надявам се всичко да се реши бързо и да не отнеме повече от времето ти извън покер масите.

Поздрави,
      Иван
    • vilid85
      vilid85
      Начален
      priqtelio vsi4ko tova e izmama s cel krajba na li4nite danni
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Първоначално публикувано от vilid85
      priqtelio vsi4ko tova e izmama s cel krajba na li4nite danni
      Здравей vilid85,

Ти получаваш поради писане на латиница в нашия форум, което е нарушения на точка 6 на нашите Правила.

Всяко следващо нарушение ще бъде наказано със сответна мярка, като се надявам да не се стига до това.

Поздрави,
      Иван
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Злато
      За да не отварям нова тема искам да попитам какви документи ще ми искат,ако си изтегля част от банкрола,защото ще ми е първо теглене?И мога ли да тегля с Visa,която е в евро,защото във фулл тилт съм с долари?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей arsenalpz,

Имай предвид, че валутата не оказва влияние, като сумата изискана от теб ще бъде конвертирана по настоящ курс.

Относно въпроса за документите, то твоята покер зала си запазва правото да изиска такива и да определи, какви точно трябва да бъдат изпратен или дали е необходимо да бъдат изпратени, като те ще получиш повече информация, щом изискаш своето изплащане.

Поздрави,
      Иван
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Злато
      А докато уреждам документите ще мога ли да играя?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей arsenalpz,

Имай предвид, че докато дадена сметка в покер зала е верифицирана, то нямаш достъп до покер масите, но щом проверката премине, то отново ще имаш достъп до покер масите, но за повече информация винаги можеш да потърсиш от своята покер зала, за да си сигурен в получаване на информация от най-точния източник.

Надявам се твоята сметка да бъде потвърдена в най-кратък срок.

Поздрави,
      Иван
    • stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      аз нямам думи разочарован съм от фулл тилта направо ми убиха сякво желание за покер вече 5 дена не получавам отговор сичко съм им пратил общо вече 15 дена нямам достъп до парите си и до масите направо е недопустимо според мен де !!! за какъв SUPPORT става въпрос нямам думи и ??не мога да разбера какво ги интересува каде живея аз ???????? просто нз
    • misko69
      misko69
      Бронз
      arsenalpz,като теглиш можеш да поискаш теглене в евро,поне през МБ е така ;)
    • stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      не издържам вече как може в днешно време да чакаш повече от 7 дена за 1 отговор от фулл тилт нещо само аз ли не схващам политиката им ?? ми нали докато играя печелят пари за кво ме бавят изнервих се вече общо 20 дена не ми верифицират сметката а съм им испратил сичко което поискаха НОРМАЛНО ли е ???
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      не издържам вече как може в днешно време да чакаш повече от 7 дена за 1 отговор от фулл тилт нещо само аз ли не схващам политиката им ?? ми нали докато играя печелят пари за кво ме бавят изнервих се вече общо 20 дена не ми верифицират сметката а съм им испратил сичко което поискаха НОРМАЛНО ли е ???
      Здравей stoqn444,

Наистина седем дни е прекалено дълго време. Да не би да са ти писали и имейлът им да е попаднал в твоята СПАМ папка?

Препоръчвам ти да им пишеш отново.

Поздрави,
      Станислав
    • spens1to0o
      spens1to0o
      Сребро
      Няма не издържаш аз чакаме от 20 март и никой нищо още така че ще си почакаме явно.
    • stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      еми няма спам няманищо абе се 1 е български саит и се чудат как да те прее........ нз откачам вече мн е досадно и изнервящо
    • veselinski
      veselinski
      Бронз
      Виж този линк:

http://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=122883

всеки минава през това рано или късно, просто се зареди с търпение.
    • stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      ee не издържам вече 11 дена нямам отговор от фулл тилт нз какво става чиста гавра с хората си правят какво ще ме посъветвате да направя ??
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      ee не издържам вече 11 дена нямам отговор от фулл тилт нз какво става чиста гавра с хората си правят какво ще ме посъветвате да направя ??
      Здравей,

Това със сигурност е прекалено много време! Пиши им отново на съпорта и си проверявай редовно пощата /СПАМ папката/ също.

Митко