50$ ot testa

• palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      zdraveite na vsi4ki, imam problem s 50$ ot testa! izpratih absolutno vsi4ki dokumenti,vkl. li4na karta,knijka i snimki...i t .n....ne razbiram kakvo stava ....pi6at mi samo emaili na ruski i na angliiski....i ne mi prevejdat parite v pacific poker,kydeto sym se registriral i 4akam ve4e ot 3 sedmici??????? ako nqkoi moje da mi pomogne ,6te sym blagodaren;)
  • 9 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @palavIVO,

Здравей,

Съжалявам за ситуацията с комуникацията. Трябва по принцип да се свържеш с отдела за клиенти на английски език.

Ще говоря с отдела за клиенти по изключение и ще ти пиша тук, защото явно с тях не сте се разбрали и ти си чакаш от доста време.

Моля да не нарушаваш форумните правила и да пишеш на кирилица.

Поздрави,
      Деси
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Blagodarq mnogo predvaritelno! syjalqvam ,4e ne pi6a na kirilica,no prosto nqmam na tova PC! kakvoto i da se slu4i v pozitiven smisyl 6te mi byde ot polza;) blagodarq
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @palavIVO,

Съжалявам за забавянето, утре ще знам повече и ще ти пиша. Мерси за търпението.

ВАЖНО: Ето тук има кирилизатор лесен за употреба. Моля да го използваш или ще трябва да премахвам бъдещите ти публикации.

Поздрави,
      Деси
    • shefchenko111
      shefchenko111
      Начален
      а ве от къде се прави тоя тест? :Д наистина давам "Към страницата с теста" и то ми дава "Безплатен начален капитал" , цъкам на него и...дръндар :D нищо ...моля да ми обесните къде е тоя проклет тест
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @palavIVO,

От отдела за клиенти са ти поискали документ, който посочва адреса ти и съвпада с личната ти карта. Трябва да е сметка на твое име – сметка за телефон, ток или вода. Изпрати го тук: security@pokerstrategy.com.
      След това ще можем да преведем стартовия ти капитал.

@shefchenko111

Здравей и добре дошъл! Моля отиди тук и разгледай стъпките за започване на теста.

Поздрави,
      Деси
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      проблема е,че имам друг адрес-различен! да посоча ли него? ЛК ми е от 2000г и не живея вече там! Очаквам отговор, благодаря предварително!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ако адресът, на който живееш сега, е различен от този, който е посочен на личната ти карта, тогава трябва да изпратиш друг документ, на който е посочен актуалният ти адрес. Това може да бъде банково извлечение (в което си задраскал банковата си сметка и друга подобна информация, но се виждат името и адреса ти), сметка за вода, ток, телефон, и т.н.

Трябва да изпратиш този документ на същия имейл адрес, на който си изпратил и личната си карта.

Поздрави,

Надя
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Здравей!
      Това е квитанция за плащане на местни данъци и такси, в която е посочено името ми и настоящия ми адрес на български. Да го изпратя ли така или да го преведа на английски? И ако е възможно би ли го изпратила ти, ако не ти представлява трудност, за да ми преведат парите възможно най-скоро!

Благодаря ти предварително.

С уважение,
      Ивайло Живков Йорданов
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Няма проблем да го изпратиш както си е на български език, колегите ни с руски език могат да сравнят информацията.

Колкото до изпращането, за съжаление трябва да го изпратиш ти, при това от този имейл адрес, който си използвал за регистрацията си при нас.

Аз не бих могла да го изпратя от съображения за сигурност.

Колегите ни ще проверят документа възможно най-бързо.

Поздрави,

Надя