TrouBlemakers - Ladbrokes Team championship

• ximis
      ximis
      Бронз
      След кратко обсъждане пускам тук едно блогче за нашия отбор и предизвикателството в Ладброукс.Отборът се състои от : bah22, stoil , petchoveka и моя милост. За съжаление първият турнир от състезанието не потръгна много добре и след него се намирахме на незавидното 13Х място .Вчера беше вторият турнир , където в малко намален състав успяхме малко да наваксаме : Stoil - 203-и ;bah22- 27-и и аз -24-и (петчовека не успя да участва , защото имаше малко ангажименти с маймуните :tongue: ). За нещастие, вчера в късната фаза , се оказа , че трябва да играя с бах на една маса и за съжаление да се удвоя от него. След вчерашното ни представяне успяхме да скочим с над 100 места напред във временната класация и за момента сме на 23-то място , като разликите не са големи и имаме своите шансове. Пускам едно линкче с временното класиране :http://poker.ladbrokes.com/en/poker-promotions/team-championship-leaderboard

Надявам се да ви е интересно , а и ние ще се постараем да е така!

Поздрави,

Божил
  • 17 отговора
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Така така, браво страхотни сме :s_biggrin: . Тази седмица 100 места напред, другата седмица, мисля че е 20$ фреезаута дано минем скромно още 22 места напред.
      Очаквам в пълен състав да запишем така чаканата ФТ и дано да има двама от теама на нея :s_biggrin:
      Да си пожелаем ривъра да бъде с нас и малко повече късмет :spade:

П.П. Или да играем ХУ , на ФТ :D
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Успех бойз,да ги смачкате :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club:
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Здравейте и от мен, не успях да участвам в последния турнир, но следващите няма да ги изпусна. За сега сме близко до целта / а именно WSOP /, така че малко остава :)
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Good luck, guys.

Дано скоро на първо място да сте вие, а не някакви си Earl of Vegas .

Поздрави,
      Пламен
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравейте,

Радвам се, че сме напреднали в класирането!

За жалост трябваше да платя ол-ина на ximis, но нямаше как. За радост той се удвои през мен на ривъра.

Мисля, че с малко късмет имаме шанс да влезем поне в топ3.

А видяхте ли, че има и pokerstrategy team? :s_biggrin:

Поздрави,
      bah22
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от bah22
      Здравейте,

Радвам се, че сме напреднали в класирането!

За жалост трябваше да платя ол-ина на ximis, но нямаше как. За радост той се удвои през мен на ривъра.

Мисля, че с малко късмет имаме шанс да влезем поне в топ3.

А видяхте ли, че има и pokerstrategy team? :s_biggrin:

Поздрави,
      bah22
      Е как има "Team PokerStrategy NL " мисля, че беше целият, явно са кеш играчи :f_biggrin:
      На 10 място са да не се излагаме и да ги задминем с гръм и трясък четвъртък :s_biggrin:
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Ако не се лъжа имаше и Team Pokerstrategy FL :D

Сега в четвъртък ще е доста добре ако го спечелим това турнирче :spade:
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от PetChoveka
      Ако не се лъжа имаше и Team Pokerstrategy FL :D

Сега в четвъртък ще е доста добре ако го спечелим това турнирче :spade:
      Аз ти казах да се кръстим МТТ ТЕАМ ПОКЕРСТРАТЕЖИ, сега щеше да има и от трите вида :D :D :D
    • pst1us
      pst1us
      Бронз
      Както и да го кръстите няма значение. Вие ги опукайте по масите пък името не е важно. И дано няма тоя път сък аутс на ривъра....
    • ximis
      ximis
      Бронз
      Е, аз не исках да ми излезе на ривър-а :D ( плана беше още на флоп-а или търна :rolleyes: ) . Хубавото в случая е , че това не се отрази пагубно на неговия стак , а за мен беше "жизнено важно " :) Да се надяваме завбъдеще всички от отбора да се засичаме само по ФТ :)
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      това каде го играете и за какво играете? Нека Бог да е с вас ако не е аз ще съм :)
    • pst1us
      pst1us
      Бронз
      Аз говорех повече за ривърите при Стоил. Че той си игра пак мн добре и го пребиха на два пъти много грозно.
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      постнете някой ъпдейт, на мен ми е интересно това предизвикателство и какво се случва?
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от primeobj
      постнете някой ъпдейт, на мен ми е интересно това предизвикателство и какво се случва?
      Ми Бах миналата седмица замалко да го вземе (7 място), аз бех 40-ти.
      Два пъти влизам в топ100 и два пъти в топ200 но все малко късмет не ми стига.
      Последният път отпаднах 40-ти с AJsвсКQo.
      Petchoveka има няколко топ100 и химис има едно ~20 място общо взето това е :)
      Кофти е май нямаме много шанс има още два турнира.

22nd TrouBleMakers 143
      Първите са с 268точки.
      http://poker.ladbrokes.com/en/poker-promotions/team-championship-leaderboard

П.П. Ако направим 2ФТ с едно първо място не се знае ;)
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Като гледам какви сте машини, мисля да си купя % от вас. Жалко, че не продавате. :facepalm: :D

Успех! :f_smile:
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      добре се представяте, жалко че не изdържат ръцете понякога, успех на следващите и да се надъхате сериозно go go
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Аз видях вече как се шипват тея турнири и мисля тая седмица да го повторя това начинание :D