Здравейте

• npackob4o
      npackob4o
      Бронз
      Аз съм Николай на 26г.от гр.Благоевград играя покер от скоро имам доста приятели които играят от доста време и тека реших и аз да опитам,и сега отделям поне по 4-5 часа на ден за да играя мога да се определя като Tight Aggressive играч,на последак се пробвам да играя в турнири.Дори мога да кажа че покера започва да ми става като хоби или може би начин на живот.Надявам се да ставам все по-добър също тека и на помощ със съвети на други доста по напреднали играчи които могат да ме напътят към по голямо развитие в покер общноста.
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @npackob4o,

Здравей и добре дошъл в българската общност!

Благодаря ти, че отдели минутка да се представиш и ти желая много успехи по масите!

Поздрави,
      Деси
    • npackob4o
      npackob4o
      Бронз
      Някой може ли да ми каже в какви турнири е най-добре да и играя в ТИЛТ като начинаещо Българче :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Предполагам, че останалите играчи ще могат да ти дадат полезни съвети за начало. Докато обаче те го направят, можеш да погледнеш на тази страница: там също има съвети за успех, които може и да ти помогнат.

Важно е само да не забравяш правилата за управление на банката, защото това е причина много играчи набързо да се разделят с началния си капитал, а ти със сигурност не искаш това. В тази статия са всички подробности, които трябва да знаеш!

Поздрави,

Надя
    • npackob4o
      npackob4o
      Бронз
      Мерси много за инфото тези неща наистина доста могат да ми помогнат и научих доста полезни неща :)
    • npackob4o
      npackob4o
      Бронз
      Може ли да ми кажете как да депозирам мои пари във фултилт вчера се пробвах с моята карта на ОББ виза но не иска да прави депозите исписва ми Deposit failure.
      Може ли някои да ми каже нещо по въпроса дали не трябва да си правя друга карта и каква?
      Благодаря предварително за помоща
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Най-добре е да пишеш директно на Full Tilt - те ще могат да ти дадат най-подробна информация относно какви кредитни / дебитни карти приемат и каква може да е причината за това, че не можеш да депозираш. Сигурно ще могат да ти препоръчат и други методи за депозит, ако не се получава с картата.

Междувременно, защо не опиташ с Moneybookers? Това е много лесен и удобен начин за плащане, да не говорим, че ако се регистрираш при нас, ще получиш и 100 StrategyPoints!

Поздрави,

Надя