StrategyPoints

• 4 отговора
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей Добри,

Изчисляването на тези StrategyPoints, които определят статуса ти в PokerStrategy.com, става по следния начин:

* Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни
      * Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints
      * Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти

Това означава, че ако получиш по-висок статус, ще го запазиш при всички положения поне за следващите 2 седмици.

Твоите StrategyPoints се обновяват автоматично всеки ден. Възможни са малки изключения, в зависимост от това колко бързо ще получим информацията от твоята покер зала.

Можеш да се запознаеш сам по-подробно с тази информация на този линк.

Поздрави,
      Иван
    • DobriKirov
      DobriKirov
      Бронз
      Мерси за отговора :) Аз си го обяснявах с факта,че имаше един период от 3-4 дни в които не съм играл изобщо покер ...
    • stoqn444
      stoqn444
      Бронз
      аз ли бъркам или има промяна приятел ми каза 4е получва реик бек в фулл тилт бес да е депозирал само от покерстратеги 50$ те долара. А сега маи няма реик бек докато не депозираш така ли е?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Първоначално публикувано от stoqn444
      аз ли бъркам или има промяна приятел ми каза 4е получва реик бек в фулл тилт бес да е депозирал само от покерстратеги 50$ те долара. А сега маи няма реик бек докато не депозираш така ли е?
      Здравей stoqn444,

Това изцяло зависи в кой период си получил своите $50, тъй като правила се променят през известен интервал от време и ако изпратиш съобщение на 'Помощ', може да ти бъде дадена конкретна информация за сметката ти от отдела за обслужване на клиенти.

Ти си прав, че в момента за активиране на услугата рейкбек след получаване на безплатен капитал от $50 е необходим първи депозит.

Поздрави,
      Иван