Еверест - Free SnG

• torres9forever
      torres9forever
      Бронз
      Здравейте бих искал да помоля някой от добрите СнГ играчи ( например PetChoveka) да направят видео на една тяхна сесия в Еверест
      Shatsa table
      buy-in:0$
      Limit Hold'em
      бих искал да видя как се справят с истинската риба която рейзва с 37о от ранна позиция.
      Предполагам ,че няма да Ви се занимава 2 часа за някакви си 0.30 но за начинаещите тези турнири са добра възможност за изграждане на банка без депозит на собствени средства.
      Благодаря предварително!
      Поздрави, Веско!
  • 11 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Тъй като Деси е нашият образователен мениджър, ще предадем предложението ти на нея :)

Тя ще прецени дали идеята е добра и дали си заслужава :)

Поздрави,
      Надя
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      хаах абе на тия турнири каква стратегия изкаш просто зареждаш колкото можеш маси и си чакаш добрите ръце от 10 турнира все ще кешнеш някой цент просто играеш максимално тайт и това е те като се вдигнат блиндовете малко рибоците ще се изядат а ти ако хванеш добра ръка да се удвойш си готов в парите
    • torres9forever
      torres9forever
      Бронз
      играя по подобен начин и от 12 маси правя по около 0.15 - 0.20
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Принципно, ако са SNG турнири, стратегията би трябвало да е същата като тази за турнирите с нисък вход - това, че са без вход, не означава всяка ръка да се рискува с ол-ин :)

Така че, реално погледнато, материалите, които вече имаме за SNG, би трябвало да са напълно достатъчни :)

Поздрави,
      Надя
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Пробема е че не са точно СНГ, а фиксед лимит СНГ.
      Найстина трудно може да се препоръча нещо разумно като стратегия, просто играйте прекалено тайт, дори по-тайт и от таблиците и чакайте опонентите да отпадат по-бързо, което увеличава шанса за ИТМ :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей torres9forever,

Благодаря ти за предложението!

Към момента не предвиждаме да работим над материал за FL SNG с $0 бай-ин. Този вид SNG не е сред най-популярните, а ние от своя страна имаме достатъчно съдържание за SNG и FL. Помолила съм и PetChoveka да сподели тук, но имай предвид, че той играе NL SNG, a не FL.

Поздрави,
      Деси
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей torres9forever,

Ще ти дам съвет от името на приятел, а не на модератор.

Тези турнири с голяма лекота можеш да ги захвърлиш! А причините са следните:

Почти е невъзможно да натрупаш хубав банкрол (ще трябва да играеш сигурно година за едни 10$)

Там не се играе покер а ролетка - от това страда само и единствено твоето развитие.

Най-добре събери 30-40$ и депозирай в залата и започни да играеш НЛ2 - страшно слаби играчи (отгоре на това ще получиш и бонус за първи депозит).

Също така алтернатива е да играеш турнии с по-нисък бай-ин, ако не се лъжа мисля, че има 0.25+3 цента турнири с 10 човека.

Надявам се да съм помогнал с нещо.

Митко
    • torres9forever
      torres9forever
      Бронз
      Благодаря за съвета може би ще го послушам :)
      Да се похваля от вчера на тези турнири от 5 сесии по 12 маси направих 1.23$
      А снощи ударих 1.95 $ в 888 покер и сега са 5$ като цяло доста слаби играчи
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Тези турнири са изключително лесни. Играеш единствено с премиум диапазона си и с него постоянно рейзваш до шоудаун. Аз лично изградих банкрола си точно от тези турнири и не ми отне дълго време / доста пъти стигах до 1-2$ и после пак до нулата /, но с добра игра и доста време се прави един добър старт от тях.

Митак тези турнири не са за подценяване, а и тези спечелени на 1-2-5-10$ от тези турнири са доста по-ценни от тези, които можеш да депозираш, защото ако ги изгубиш отново почваш от нулата и пак се играе цял ден за 30-40 цента, а ако загубиш депозираните пари, знаеш че можеш да депозираш още.

Моя съвет за тези турнири е да се играят колкото може повече маси наведнъж и да се играят само премиум ръцете. Това е най-лесния начин за печалба на тези фл снг-та.

Поздрави
    • torres9forever
      torres9forever
      Бронз
      Мерси за съвета PetChoveka преди доста време бях чел ( мисля че в стария ти блог ), че от тези турнири си направил банкрол 27 $
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      От тези турнири направих 3-4$ и започнах да играя тези с 4-5 цента входна такса. Там играчите са същите и имаш възможност да започнеш да катериш лимитите. Така с добра игра и достатъчен обем, можеш да се изстреляш доста бързо по лимитите.

Поздрави