50$ въпрос

• ryordanov
      ryordanov
      Бронз
      Здравейте, вчера успешно преминах теста а днес си направих регистрация в FullTilt, но по нищо не разбрах за това дали са ми пуснати моите 50$.Въпросът ми е трябва ли мейлът да е еднакъв с този тук и дали ще получа някакво известие и кога?

Поздрави!
  • 11 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей ryordanov,

Добре дошъл в PokerStrategy.com!

За да разбереш какъв е статусът на твоята регистрация и дали сме ти изпратели $50 по сметката ти във Full Tilt Poker, моля пиши на Помощ. Там ще се свържеш с колегите ми отдела за обслужване на клиенти. Те имат пълна информация за регистрацията ти при нас и ще могат да ти отговорят най-точно.

Относно втория ти въпрос, няма нужда да използваш едни и същи имейли в покер залата и в нашия сайт. По принцип изпращаме известия, когато сме изпратели $50 и дори когато парите са пристигнали по сметката ти в покер залата.

Поздрави,
      Станислав
    • mo6ten
      mo6ten
      Бронз
      Имам въпрос защо когато избрах че искам парите (50 $ бонус) да ми бъдат изпратени в фулл тилт на следващия ден получих е-маЙЛ че не могат да ми се изплатя и никои не работи по това да се опита да ми помогне. Изпратих запитване и ми отговориха че евентуално ако включени други покер зали тогава ще ми бъдат изплате .. това не е честно (защото може и да не стане никога) личи си че българи са вклучени в цялата работ .
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Имал ли си регистрация във ФулТилт преди да си поискал 50-те $ там? И сметката ти тракната ли е през PokerStrategy?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mo6ten
      Имам въпрос защо когато избрах че искам парите (50 $ бонус) да ми бъдат изпратени в фулл тилт на следващия ден получих е-маЙЛ че не могат да ми се изплатя и никои не работи по това да се опита да ми помогне. Изпратих запитване и ми отговориха че евентуално ако включени други покер зали тогава ще ми бъдат изплате .. това не е честно (защото може и да не стане никога) личи си че българи са вклучени в цялата работ .
      Здравей mo6ten,

Съжалявам да прочета, че не можеш да получиш началния си капитал в тази покер зала.

Предполагам обаче, че или не си използвал нашето указание за бонус, или и имал съществуваща сметка в тази покер зала: в такъв случай не бихме могли да помогнем, тъй като ако сметката не е регистрирана при нас, не е възможно да преведем началния капитал.

Обърни внимание обаче на следното: ако по-нататък започнем да предлагаме началния капитал в друга покер зала и ти си преминал теста, все пак ще можеш да го получиш в другата покер зала (ако не си имал там сметка досега) :)

Освен това само срещу минимален депозит ти все пак можеш да се възползваш от учебните материали и услуги, които PokerStrategy.com предлага на всички свои клиенти. Началният капитал е само допълнение към нашето покер обучение :)

Избери си партньорска покер зала (в която досега не си имал сметка), регистрирай се по нашето указание за изтегляне, депозирай и скачай на масите! А ако в момента се регистрираш и депозираш в Betfred Poker, то тази неделя ще можеш да се включиш в специален фрийрол за $10 000!

Успех,
      Надя
    • mo6ten
      mo6ten
      Бронз
      системата ви е объркана вместо да се опитате да помогнете за по бързото усвояване на тези средства вие нарочно бавите изплащането им . това е моето мнене.ОК щом не става в този акк ще направя нов и там ми ги преведете ? никои не ми предлойи този вариант
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от mo6ten
      системата ви е объркана вместо да се опитате да помогнете за по бързото усвояване на тези средства вие нарочно бавите изплащането им . това е моето мнене.ОК щом не става в този акк ще направя нов и там ми ги преведете ? никои не ми предлойи този вариант
      Здравей mo6ten,

Разбира се, ние бихме искали ти да започнеш да играеш на покер масите възможно най-скоро, но ако сметката ти не е тракната към нас, това не е възможно :)

А причината никой да не ти е предложил да си отвориш втора сметка е, че това не е позволено нито от нас, нито от покер залата.

Наличието на повече от една сметка е в разрез с правилата и условията за ползване и ще доведе само до неприятности, но не и до превод на началния капитал.

Поздрави,
      Надя
    • ryordanov
      ryordanov
      Бронз
      "За съжаление не успяхме да преведем безплатния начален капитал от $50 по сметката ти във Full Tilt Poker, тъй като изглежда, че тя не е тракната правилно към PokerStrategy.com за това предложение."

След прочетеното по - горе възникнаха два въпроса от моя страна към Вас:

1.Може ли това да се коригира и да получа този начален капитал.

и

2. Ако си преведа лично начален капитал, то играта ми с тези пари дали ще ми трупа точки и при Вас?

Поздрави!
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей ryordanov,

Ако не си получил своя начален капитал поради сметка, която не е тракната към нас, то щом в близките месеци нова зала за безплатен капитал е на разположение за начални $50, ти ще можеш да ги получиш в нея.

За да получаваш StrategyPoints при свой депозит, трябва да създадеш сметка по нашите инструкции тук в покер зала, където нямаш предишна сметка.

Поздрави,
      Иван
    • EvgeniChikakchiev
      EvgeniChikakchiev
      Бронз
      Искам да попитам нещо.Аз не получих своите 50$ ,защото имах вече акаунт в фул тилт.Ако следващата зала ,която се сългаси да дава тези бонуси , отново е била регистрира от мен на по-ранен етап ...отново ли ще трябва да чакам до отварянето на друга.
    • evetod
      evetod
      Начален
      Здравейте.
      Аз,минах теста с помоща на статиите, изпратих 6 снимки говорих с ваш колега по телефона и накрая стана така , че не съ била преминала успешно проверката?????Защо след като направих всичко необходимо.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от EvgeniChikakchiev
      Искам да попитам нещо.Аз не получих своите 50$ ,защото имах вече акаунт в фул тилт.Ако следващата зала ,която се сългаси да дава тези бонуси , отново е била регистрира от мен на по-ранен етап ...отново ли ще трябва да чакам до отварянето на друга.
      Здравей Евгени,

За съжаление да: началният капитал може да бъде преведен само в покер зала, в която досега не си имал сметка, тъй като това предложение е само за нови играчи в тази покер зала.

Поздрави,
      Надя