На Сашо блогът - МТТ/СНГ/Cash

• Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Здравейте,покер фенове :s_love:

За тези,които не ме познават нека се представя!Казвам се Александър от София и съм вече на цееели 28 години :D . Занимавам се с покер вече над 3 години като последните 2 от тях се издържам изцяло от него(мързела не мори,той мъчи!!!).През целият си живот съм работил не повече от 8 месеца,тъй като доскоро имах някои странични доходи,с които си живеех доста добре...,уви кризата удари всички ни и се принудих да потърся някаква работа :( Не вярвах,че положението е толкова зле,но за съжаление наистина е така! ( почти невъзможно е да си намериш работа,на която да взимаш поне 700-800лв заплата!!!Жива подигравка с хората е това...та аз само докато си седя в нас без да мръдна от дивана мога да изкарам поне една мимимална заплата вместо да ставам роб на системата!)

Започвам този блог,тъй като смятам,че той ще ме надъхва допълнително и ще ми помогне да доразвивам играта си ;) !

Досега имам завидни печалби от онлайн покера,който можете да погледнете в профила ми тук!Играл съм и доста на живо,но единственият ми по голям успех беше в едно казинце на електронни маси.Турнира беше 20лв ре бай + адд он (две маси по 10 човека),на който влязох като резерва,седнах с двоен стак и направих адд он.Имаше едва 2ма-3ма играча,които знаеха за какво иде реч,единият от който познавах от Лавале и Принцес.Играта в началото не вървеше добре,но след много търпение успях да се удвоя и след това всичко вече беше почти ясно(поне за мен).Влязохме в парите 3ма или 4ма човека,след което шортаците още на следващите две-три ръце изгоряха и останахме ХУ...,когато Дамите на моя противник бяха съкрушени от моите А10 с два чифта на флопа...радост голяма!С 60лв инвестиция взех за 1во място цели 750лв.Оттогава насам не съм ходил много по казина по разбираеми причини(финансови),но почти всеки ден с приятели организираме по някое друго СНГ с 10-20лв вход + един ре бай,което е супер забавно и е голям кеф да се лъжем помежду си при положение,че си познаваме и кътните зъби.(виждал съм невероятни колове на J хай,които прибират пота :D )

Цели за месец април :

:diamond: Стриктно спазване на банкрол мениджмънта!
      :diamond: Минимум 200 СНГ 9/18 ман - 2.25$/9ман Фул Тилт,1.75$/3.40$ 18ман ПС
      :diamond: Постване на графики и ръце за анализ в съответния раздел и тук!
      :diamond: Да започна да спортувам редовно и да успея да се задържа на работа :D :D :D

Мисля,че засега това е достатъчно.След малко ще постна графиката от вчера и днес,която на мен доста ми харесва :s_cool:

Поздрави,Сашо :s_love:
  • 45 отговора
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Ето и графиката от вчера и днес :

http://prikachi.com/images/476/3180476W.jpg

За моя голяма радост,нямам СНГ за тези два дни,в който да не съм влязъл в кеша :P .Дано все така да продължава и дано никога не разбера що е това ВАРИАЦИЯ

Банкрол:

Фул Тилт - 112.64$
      ПокерСтарс - 76.04$

Искам да поздравя всички,които ще следят този блог с една мнооо любима моя песен:

П.П. Искам да изкажа голямата си благодрност към yolov,който много ми помогна при инсталацията и работата със Слончето
    • oviss
      oviss
      Бронз
      Здравей Сашо,

С удоволствие ще следя блога ти. Желая ти много успехи и дано постигнеш целите си ! Късмет по масите и мерси за поздрава :D

Поздрави,
      Ивайло
    • StabiBossa
      StabiBossa
      Бронз
      Ще се следи..гледай да изкачваш лимитите като ракета :)
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Първоначално публикувано от Gmelestiq
      Здравейте,покер фенове :s_love:

Започвам този блог,тъй като смятам,че той ще ме надъхва допълнително и ще ми помогне да доразвивам играта си ;) !

Поздрави,Сашо :s_love:
      Здравей, Сашо
      Радвам, се че се реши да направиш блог.
      Ще го следим и ще се опитаме да помагаме.

П.П.Не тегли толкова много и по-бързо изкачване на нивата :s_biggrin:
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      oviss@ Благодаря ти и аз ще се радвам ако блога ти е интересен :)

StabiBossa@ Дано наистина успея бързо да се прехвърля на по горен лимит,но засега мисля да седя там където ми е най-печелившо и най безопасно за банката!

sttoil@ Здр Стоиле и аз съм доволен,че започнах блог ,в който да споделям емоции :s_love:
      Всяка помощ и съвет относно играта са ми добре дошли,а от теб определено има какво да се научи :)

Днес направих към десетина СНГ,от които съм към 16$ напред и съм доволен като се има предвид,че съм играл има-няма час и половина.
      Спечелих си билет и за месечния 100К ГТД фреерол в Старса,който е фрее за златнен статус,но има сателити с 130ФПП за сребро :P
      В момента играя 5.50$ 1К ГТД и едно снг 10 човека пак с 5.50$ в 888 покер,тъй като имах някви 11$ там и реших да се пробвам да изградя някаква банка от нищото :facepalm:
      Чао засега утре по това време ще пиша отново.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Саше, време ти беше да направиш и ти блог! Успех с лимитите! И честита победа на Барса днес! :]

Поздрави,
      Христо
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Саше, време ти беше да направиш и ти блог! Успех с лимитите! И честита победа на Барса днес! Freude Поздрави, Христо

Мерси Ице!Колкото до Барса някой изобщо съмнявал ли се е в победата? :s_confused:

Снощи нещо ми писна от СНГ и реших да цъкна някой МТТ,за съжаление без успех.Направих и една много къса сесийка на НЛ5 и ето и резултата:

http://prikachi.com/images/12/3192012i.jpg

Определено трябва да поработя над кеш играта си,защото намирам някои дупки!Исках да пусна една две интересни ръце,но не виждам бутон Export hand както при tournament,някой ако знае как нека сподели :)
      По-късно мисля да изиграя 10-15 СНГ,както и някое МТТ и ще пиша пак :)
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Честит блог адаш !!! За съжаление в БГ е така с работата :D
      Успех занапред и само + да виждаме :f_cool:
    • beatfreak
      beatfreak
      Бронз
      Честит блог :)
      Имам само 1 въпрос: по колко СНГ играеш на ден и също така колко едновременно. :)
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      rosso1948@ Мерси адаш!

beatfreak@ Играя по четири СНГ на веднъж,като 3 от тях са на $1.75/18 ман и 1 е на $3.40/10-18ман.Така правя средно по 3пъти(около 15-20СНГ) на ден,като отвреме на време включвам някое МТТ и когато вече нямам търпение да играя СНГ правя по една кратка сесия на НЛ5-НЛ10 :s_love:

Последната сесия направих 2х1.75$=2 първи места,1х3.40=спуках балона :( и едно МТТ 2.25евро 1К ГТД на което изгорях рано рано JJvsAK...
      След малко мисля да направя още 2 по 4 маси и да видим какво ще стане.

:heart: ПокерСтарс - 101.31$
      :heart: Фул Тилт - 102.47$ (като съм изпратил 20$ на един приятел,защото ми се примоли и в момента играя 2.25/18ман)

П.П.Някой знае ли дали вече започна промоцията Take 2 и дали се събират лесно тези точки,че принципно не смея да играя кеш в Тилт-а :D
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      Здравей, Таке 2 ще е почнала но 08.04 около 8ч нашо време. Предния път ги събрах доста лесно тея точки като играх на ФЛ 0.10/0.20 2 маси, 50цента рейк на ден и си готов мисля. Само не забравяи да приемеш промоцията, и там на страницата до 2-3 мин ти се обновяват точките и можеш да видиш изпълнил ли си за деня лимита, иначе ако не се отпускаш няма как да си повече от 5-10$ назад а ще вземеш 25. Аз също съм спрял кеша но заради промоцията ще завъртам някоя ръка колкото да покрия дневните изискавания, предния път бях и 17$ освен тея 25$ напред но поигравах някоя друга ръка в повече.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Саше,дойде ми една идея.Имаш ли желание да те стакна за 10-15 турнира .Ако искаш пиши тук,а аз ще ти пратя писмо с подробности на имейла. ;)
      Успех тая вечер.Аз се изложих яко,ама ми писна цял ден с тоя покер ;( ;( ;( ;(
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Саше,дойде ми една идея.Имаш ли желание да те стакна за 10-15 турнира .Ако искаш пиши тук,а аз ще ти пратя писмо с подробности на имейла. Augenzwinkern Успех тая вечер.Аз се изложих яко,ама ми писна цял ден с тоя покер traurig traurig traurig traurig

Хехе :s_cool: . Разбира се ,че съм съгласен щом имаш желание,но нали знаеш,че играя доста притеснено,когато съм стейкнат... :( ?
      Иначе идеята е чудесна и може да ми помогнеш да си изградя една хубава банка в 888.

Много ме е яд,че не можах да ти взема някоя ръка,когато бяхме на една маса :D :D :D
      На въпросният турнир завърших 5ти при положение,че имах един голям блинд,когато бяхме останали 12 човека...Не мога да повярвам,че влизам ол ин УТГ за 12997 чипа при блинд 10к и големия блинд фолдна,като трябваше да доплати 3К :facepalm: ...., веднага следващата ръка съм с 26К на ББ и всички до мен ....ФОЛД... LOL и оттам като ми тръгна една игра...влязох предпоследен по чипове на ФТ и успях да завърша 5ти :)

http://prikachi.com/images/468/3204468l.jpg

Лошото е,че в Тилт и Старс паднах с по 20-30 $ надолу,но ще гледам да изплувам отново. Знам си аз,че ми е на карък да пращам пари от акаунта на друг акаунт и пак ме измолиха...1во един френд 10$,после айде още 10...накрая и мойта кифла...прати вика 2-3$ да поиграя,пратих и кво да я правя,след 10 мин ми пише айде още 3.30 да запиша един турнир...викам ОК,но последно и оттам като тръгна на карък и не мога ръка да спечеля...
      В Старса бях стигнал 130$,но нали съм си малко тъп :s_o: пак седнах на кеш маса и пак греда :( .Последните 8 СНГ не мога да кешна нищо,което не е добре!Хубавото е,че не се предавам лесно и ще го мъча докрай!
      Банкрол: Фул Тилт - 70.60$,Старс - 78.60$,888 - 174.20$

Ето го и поздрава и не пропускайте концерта на PsychoRealm,който е на 13.04.(след 3 дни) в София :

• StabiBossa
      StabiBossa
      Бронз
      Защо си си разделил банката на толкова части?Има ли определена причина или просто искаш да играеш в различни зали?
      Поздрави
    • misko69
      misko69
      Бронз
      :D Иначе идеята е чудесна и може да ми помогнеш да си изградя една хубава банка в 888. :D :D Няма да е баш в 888.Ще можеш да си пласираш спечеленото където поискаш ;)
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Здравейте,не съм писал последните дни,защото играта нещо не вървеше добре...Покрай Тейк 2 почнах кеш в Тилт-а,което беше катастрофално за банката,но аз си знаех,че така ще стане.Онази вечер загубих 4 пъти с QQ,съответно vs AK,AQ,99, и 77 :evil: ,паднах с фул от по добър на ривъра и какво ли още не,което си е супер нормално за Фул Тилт.Сега ще взема тези 25$ + тези,които са останали и се спасявам този път завинаги от този сайт!
      За щастие играта в Старс и 888 върви много добре.Снощи изкарах за 1 час над 80$ на НЛ10 в 888 и съм много доволен.
      Преди това имах една лека стейк уговорка,от която вече съм изиграл около 6-7 турнира и вече имам 2 финални маси,съответно 124$/5то място и снощи завърших 3ти за 174.74$ на турнири в мрежата на Онгейм :s_cool:
      Като цяло целите,които си поставих не вървят много добре,защото почти не съм играл СНГ,но поне се опитвам да спазвам БРМ.
      Все още не съм започнал да спортувам,но за сметка на това пък...наливам яко Загорки :facepalm: :D
      Тъй като не съм играл СНГ ,а пък в 888 не ползвам Слона няма да поствам графики и ръце,но занапред ще поукрасявам блога с някоя положителна графика :) . Сега сядам да ги пребивам в някоя от залите и скоро очаквайте вкючване отново.

Ето поздравче:

П.П. Концерта беше уникален :s_cool: :s_cool: :s_cool:
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Трябва да с голямо огорчение да съобщя на 3мата стейкъри,че нещата се развиват зле :(

На 10К ГТД за пореден път моите АК се оказаха срещу Асата на доста агресивен противник при ол ин пуш от моя страна :facepalm:

В момента още бера душа на 100К ГТД след бруталният съкаут от страна на един наш сънародник :facepalm: :evil: :facepalm: ?(
      Имаше рейз на 300,последван от 3бет на БГ-то и аз на ББ с КК,нямаше какво да направя освен да пушна...колнаха ме АЯ и всичко беше супер до търна,когато нещеш ли изскочи един от 3те му аута :@:@:@

П.П. Току що се удвоих,но нещата още не изглеждат добре :(
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Мммм,дааа. :( Но както обичам да казвам-Всичко се връща.... ;) Горе главата!! :heart:
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      За капак на всичко след 5-7 раздавания имах пак КК,дори ми обърна 3ти на флопа и пак загубих.... исках да задържа и 2рия противник в игра и затова само колнах бета на ББ на флопа...търна той чекна и аз бетнах 1/2 ми стак,като е молех....само без 3та сптия...за нещастие ривъра уби всичко детско в мен :( :facepalm:

Друг път ще се пробва пак,после пак и пак и така до успеха :)