Турнир само за покерстратези.. ???

• Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      Кога смятате да пуснете някакво турнирче само за нас ?? Фреерол или някакъв с вход 1-2$ . Доста отдавна искам да седна да играя с хора които малко или много са в час и мисля , че ще има доста добри ситуации и още по интересни ръце.. Както имаше и идея да се съберем в клуба на някой от Покерстарс но , това така и не стана пък и едва ли ще се съберем някога повече от 10-15 човека.. За по лесно някой от Админите или треньорите могат да направят клуб и да се съберем повече хора... обещавам да записвам всеки треньор който отпадне от мен :)
  • 3 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей ,
      Преди време администраторите организираха турнир наречен " Българска покер лига", който беше много интерсен . Състоеше се от 8 турнира с вход 1,10$ , които се играеха съответно в сряда и неделя . Победителите до 3 -то място получават билет за финален турнир с добавени $ . Та аз отдавна драпам за още една такава лига , но........ Събираха се доста хора и беше много забавно ! Надявам се пак да се организира нещо подобно !

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Преместих темата в подфорум "Мнения и Предложения"

Ще съобщя на админите да разгледат вашите идеи.

п.с: Ако правя много правописни грешки, моля да ме извините, защото се поразях много лошо палеца и пиша малко като индианец сега :facepalm:

Митко
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря ви за мненията и предложенията!

Определено тази година може да очаквате още промоции и турнири организирани само за членовете на българската покер общност.

Поздрави,
      Станислав