Анализиране на ръце

• Novakov
      Novakov
      Бронз
      Моите уважения към анализаторите, модераторите, администраторите и всички добри играчи, които ни помагат да осмислим грешките си и да се поучаваме от тях.
      Искам да попитам какъв е принципа на определяне коя ръка да бъде анализирана по-напред? Отсявате ги по ред на публикуване, според лимита на който е изиграна, доколко е интересна ситуацията в ръката или по какво? Защо чакам ден, два или повече, за да ми бъде анализирана ръка докато токущо публикувана ръка, бива анализирана след няма и час?
      Разбирам, че някой ръце вероятно не си заслужават вниманието на анализаторите, защото отиграването е твърде "рибешко", но моля поне пишете едно - "Отговора се съдържа в еди коя си статия и е очевиден", за да знам, че няма да получа анализ на тази ръка, защото примерно е елементарна.
      Предварително благодаря!
  • 6 отговора
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Има , голям наплив в последно време , а анализаторите гледат да не претупват нещата на бързо , все пак да анализираш ръце не е ,като аз да изстрелям какво мисля,носиш някаква отговорност да не пишеш глупости все пак.
      Гледай анализите и на други ръце .На мен лично това ми помага също толкова , колкото и на моите.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравей Novakov,

Бъди сигурен, че ръцете ти ще бъдат анализирани и никоя твоя ръка няма да бъде подмината. Тъй като напоследък има доста трафик във форумите за анализ на ръце се случва анализът да се забави. Все пак нашите анализатори работят усърдно над анализите и нека не забравяме, че и те са покер играчи, а не само анализатори.

Обикновено се анализира ръка с най-далечна активност, така че ако си решил да си "bump"-ваш темите така просто ги вкарваш най-отзад.

Поздрави,
      Пламен
    • Novakov
      Novakov
      Бронз
      Първоначално публикувано от kymupa
      Обикновено се анализира ръка с най-далечна активност, така че ако си решил да си "bump"-ваш темите така просто ги вкарваш най-отзад.
      Какво означава "bump"-ваш?
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Някои потребители остават с грешното впечатление, че най-скорошно активните ръце се анализират първи и пишат някакъв празен пост с цел темата им да мине преди другите - това е бъмпване.

Поздрави,
      Пламен
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Здравей Novakov,

Принципа на анализиране е както е казал Пламен, анализира се ръката, по която от най- дълго време не е имало никаква активност. Поне аз не ги подбирам по "рибешки" и нерибешки, интересни или безинтересни. Не мисля, че е имало случаи някоя ръка да чака дни, а друга да се анализира до час, ако има закъснение, то е поради ангажименти на анализаторите, но е за всички ръце. Последните дни се получи забавяне на доста ръце, тъй като аз имах доста друга работа, а в момента дори не съм в България и имам ограничени възможности за анализ.

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Novakov,

Срокът, в който една ръка трябва да бъде анализирана, е 48 часа. През последните седмици има закъснения, за които искам да се извиня.

Не сме спирали да търсим анализатори и екипът ще продължава да се развива. В бъдеще ще се постараем това да не се повтаря.

Поздрави,
      Деси